PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł Highlighter GK1



Zizo
28-12-2011, 12:41
Witam, mam pewien problem z tym modułem Highlighter GK1, a więc zainstalowałem go i nie mam pojęcia jak go zedytować i dodawać informacje.
proszę o pomoc i z góry dziękuję.

tomaszek83
28-12-2011, 14:19
edytujesz tam gdzie edytuje się wszystkie inne moduły Joomla. A jak go skonfigurować masz na stronie Gavick-a w miejscu gdzie go pobrałeś.

Jdwind
28-12-2011, 14:57
Też dostaliście PW od kolegi Zizo? :) Widać spieszy mu się okrutnie...

Gall Anonim
28-12-2011, 16:03
@Jdwind - czepiasz się - a jak z kolei Ty robiłeś mi psikusy (wiesz o czym piszę :D) to było dobrze :podstep:

Jdwind
28-12-2011, 16:36
Wcale się nie czepiam... albo właściwie się czepiam. Kolega @Zizo przyszedł na Forum, zadał pierwszego posta i rozsyła info na PW, żeby mu odpowiedzieć. Ja się pytam, czy tak się robi?
A Tobie nie robiłem psikusów... złośliwie :podstep:
__________________________________________________ _______
No ta ja: Mea Culpa x 3 //hi, hi, hi// Pzdr Gall

tomaszek83
28-12-2011, 19:26
He... a do mnie kolega @Zizo nie napisał :)

co nie zmienia faktu, że pytanie jest banalnie proste, a kolega @Zizo jest leniwy. Bo wszystko na stronie Gavick.com jest opisane.

Zizo
30-12-2011, 23:56
dzięki za odpowiedź i nie jestem leniwy bo czytalem tego pdfa kilka razy, tlumaczyłem go różnymi sposobami żeby dowiedzieć sie jak nawiecej, siedziałem też na ich oficjalnym forum i ten moduł mnie chyba przerósł bo nie mogę sobie z nim poradzić żeby wyświetal mi takie informacje dnia jedno zdaniowe, które nie lączą sie z artykułami. A na joomli to moja pierwsza strona którą notabene nie zrobiłem sam, a tylko mówiłem jak ma wyglądać a nie chcę już męczyć wykonawcę.

Ps. Wysłałem tylko jedną prywatną wiadomość bo widziałem że Pan się udzielał w jakimś wątku związanym z tym modułem i był Pan wtedy online ;)

makol
31-12-2011, 08:35
nie mogę sobie z nim poradzić żeby wyświetal mi takie informacje dnia jedno zdaniowe, które nie lączą sie z artykułami
Nie ma takiej opcji. Jako źródło wybierasz kategorie Joomla albo K2. Jeżeli nie chcesz, żeby wyświetlane informacje były klikalne, czyli przenosiły do artykułu należy w opcjach wyłączyć "News as links'.

Ps.
Cytowany przeze mnie fragment Twojego postu powinien znaleźć się w pierwszym zapytaniu, a nie w n-tym poście, bo skąd kto ma wiedzieć o co tak naprawdę Ci chodzi

Bazyl
31-12-2011, 09:27
nie chcę już męczyć wykonawcę.

Bo będzie chciał kasę (?), a na forum jest za darmo...

Zizo
31-12-2011, 09:37
To pomęczę się jeszcze z tym dzisiaj na spokojnie.Dzięki
Strona nie była robiona za pieniądze, a na zasadzie współpracy.
Pozdrawiam.

a_m
31-12-2011, 10:47
jak chcesz informacje niezwiązane z artykułami, wybierz jako źródło XML File, w okienku które się pokaże po wybraniu tej opcji wpisz nazwę pliku sample.xml, lub nazwę własnego; w katalogu modułu masz folder xml i pliczek sample.xml, wyedytuj go sobie lub na jego podobieństwo zrób własny