PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent blogu do 1.7.3



bosopopiasq
28-12-2011, 14:43
Jejkuś co sie porobiło
szukam komponentu bloga do Joomla 1.7.3 oczywiście Free
LyftenBloggie nie da rady zainstalować bo to do 1.5 i jest error

administrator/components/com_lyftenbloggie/install/install.php on line 204

Jejuś pomóżcie proszę
a jak jest spolszczenie to też miło będzie :)

Pozdrówka dołączam :)

Gall Anonim
28-12-2011, 16:11
No jak rany, jak Twój AVATAR to Twoje zdjęcie to ja już lecę szukać na JED => Jak nie znajdę darmowego to może z chłopakami zrzutkę zrobimy :lol:
__________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________
No to proszę (http://extensions.joomla.org/extensions/news-production/blog/7702) - a do tłumaczenia to może do kogoś oko puścisz :podstep:

bosopopiasq
29-12-2011, 07:11
Łłopaku ja tam byłam,aja nawet troszke po Inglisz umiem czytać i wiesz ja Ci powiem,"jakeś sie zakochał w moim Awatarku" to
straciłeś głowę :lol: bo BlogPing to jak mówi nazwa to Wiesz....>Ping i sie porozgarniałeś z zakochania bo ja szukam CUŚ co pisze poniżej DUO raz :)
//////
Jejkuś co sie porobiło
szukam komponentu bloga do Joomla 1.7.3 oczywiście Free
Mam Myblog (com_myblog_pro-latest)nawet spolszczyłam bo to nie problem,ale problem jest integracja z komentarzami<--zadna!.
Zależy mi na LyftenBloggie,ale chyba nie ma tricku jak go zainstalować pod J 1.7 :(


Acha "K2 Wiem "ale ja mam użytkowniczki co neta znają ze słyszenia i wole prostotę

Gall Anonim
29-12-2011, 09:58
NO widzisz jak mi avatarek w głowie namieszał to już nawet opisu nie chciało mi się przeczytać, tylko jedyny darmowy dla 1.7 rzuciłem - ale cóż taka jest cena miłości.
Pzdr:lol:

kurtz
29-12-2011, 10:33
Acha "K2 Wiem "ale ja mam użytkowniczki co neta znają ze słyszenia i wole prostotęto im drukuj na a4 i wysyłaj pocztą. retro - melancholia jest dzisiaj w modzie.

a ta nazwa


com_myblog_pro-latest

to mi jakimś warezem podjeżdża.

mboy
29-12-2011, 11:24
MyBlog był dostępny w wersji beta nieodpłatnie, nawet na blog.elimu.pl jest link i ponoć nadal działa.

a_m
29-12-2011, 11:33
http://blog.elimu.pl/8121-myblog-3-1-beta-dla-j1-7-za-darmo/

kurtz
29-12-2011, 11:34
ok :P

// dla mnie to jak gdzieś piszą - latest, to zaraz się coś włącza. przynajmniej azrul nigdy tak nie robił. teraz widać zaszły poważne :D zmiany.

cóż.

bosopopiasq
29-12-2011, 15:28
@Kurtz ja lubię zarty ,ale bez przesady jak juz drukować to A4 za małe ,bo babcie okularki noszą :D.
Ale poważnie w tym blogu tylko komentarzy nie moge za diabła podłączyć.
Tak to działa wszystko z video włącznie.

@Gall Anonimku Tyś mnie dał pingmatick Ty mnie daj jak te komentarze podłączyć w MyBlog
może jakaś instrukcja jest bo sie skubańce nie wyświetlaja w blogu tylko w kategoriach gdzie są wpisy

Zwarezowany(nielegale toja mam na poligonku dla siebie tylko dostępne) testowałam dla przykładu i tez to samo