PDA

Zobacz pełną wersję : Zapętlenie niektórych banerów swf przestało działać



CreMaster
29-12-2011, 13:56
Cześć.
Na stronie (J 1.5.24) mam kilka banerów swf. Nie wiem dlaczego ni stąd ni zowąd dwa z nich po jednokrotnym loopie zamieniają się w czarne prostokąty. A inne chodziły w zapętleniu jak dotąd chodziły... Niedawno robiłem migrację do ww wersji Joomli i przez 2 tyg. nie było problemu. Szukam już długo pomocy w Googlu i znalazłem jedynie poradę, by w poliku helper mod_banner zamienić loop=\"false\" na na loop=\"true\". Zamieniłem, ale nie pomogło:( Z góry dzięki za radę...

nikszal
29-12-2011, 13:59
Nie wiem dlaczego ni stąd ni zowąd dwa z nich po jednokrotnym loopie zamieniają się w czarne prostokąty.
Jeśli pozostałe pracują normalnie to przyczyn szukaj w plikach swf.

Niedawno robiłem migrację do ww wersji Joomli i przez 2 tyg. nie było problemu.
Robiłeś migrację czy przeniosłeś stronę, bo to nie to samo.
Hosting masz może na home.pl ?

CreMaster
29-12-2011, 14:03
Hosting na nazwie, a migracja czyli aktualizacja z baaardzo starej Joomli na 1.5.2.

Czyli radzisz grzebać w swfach? Nie mogę tylko zrozumieć, czemu długo było OK i nagle postanowiło zastrajkować...

nikszal
29-12-2011, 14:06
a migracja czyli aktualizacja z baaardzo starej Joomli na 1.5.2.
Na początek uaktualnij Joomla do najnowszej wersji 1.5.25.
Trochę Ci brakuje!

CreMaster
29-12-2011, 14:12
Sorry, trzasnąłem literówkę. Mam 1.5.25.

nikszal
29-12-2011, 14:14
To teraz wrzuć jakieś inne 2 swf-y i sprawdź jak pracują w określonej pozycji w szablonie. Jeśli tylko dwa się wywalają i ciągle są to te same pliki, to w ich "brzuchu" coś nie trybi.

Jdwind
29-12-2011, 14:15
A może wina leży po stronie flash playera? Sprawdzałeś na innym komputerze / innej przeglądarce?

CreMaster
29-12-2011, 14:31
Cuda się dzieją... Znów zaczęło się zapętlać (a odświeżałem stronę 1000 razy). Obstawiam, że pomogło to, o czym pisałem: w helper.php mod_banner zamienić loop=\"false\" na na loop=\"true\". Kto miałby taki problem, polecam to zmienić, a potem uzbroić się w cierpliwość:up:

Nikszal i Jdwind - dzięki za rady!