PDA

Zobacz pełną wersję : plugin galerii i k2



kurtz
29-12-2011, 18:03
znacie coś, co integruje się z k2, oprócz sig pro ? :obojetny:

albo ja jestem ślepy, albo rzeczywiście nic z jed nie wyświetli galerii w artykule k2 :hmm:

---------- Post dodany o 18:03 ---------- Poprzedni post był o 17:31 ----------

półśrodkiem jest przerobienie sig bez pro. nie podoba mi się ten plugin i nigdy nie podobał, ale dla tych co tam sobie chcą to :

w pliku showthumb.php ... ścieżka /plugins/content/plugin_jw_sig/ ... linia 15


$_image_ = '../../../media/k2/galleries/'.$_GET['img'];

plik jwsig.php ... ścieżka plugins/content/jwsig.php ... na linii 50


$rootfolder = '/media/k2/galleries/';

lepiej napisać własny plug ...

czirs :)

tomaszek83
29-12-2011, 18:38
nie no, normalnie koniec świata @kurtz czegoś poszukuje:) A tak poważnie to chyba nic nie znajdziesz co integruje się z k2. Swego czasu sam czegoś takiego szukałem.

kurtz
29-12-2011, 18:42
dokładnie, zwykle doklejałem ten sig pro i było po sprawie. jednak sam w sobie sig pro ma pewne ograniczenia, z którymi zwykły użytkownik zwyczajnie nie poradzi sobie.

dziwi mnie jedynie, że na kilka różnych plugin'ów działających z joomla!, listowanych w jed, po tylu latach istnienia k2 - nikt nie integrował.

tak jak mówię, dla mnie osobiście nie stanowi to problemu, ale ... wybiegajmy w przyszłość ;)

tomaszek83
29-12-2011, 18:48
to może napiszesz coś i wrzucisz na JED :)

kurtz
29-12-2011, 19:01
przecież masz rozwiązanie w pierwszej wiadomości. dla starszych wydań, ale można sobie iść z tym dalej.

co do pluga jest pomysł. czysty css3. zobaczę.

---------- Post dodany o 19:01 ---------- Poprzedni post był o 18:50 ----------

// niech ktoś przeniesie ten wątek do "różne" albo "off top". sorry.

tomaszek83
29-12-2011, 22:07
wiem że jest rozwiązanie :) stosowałem je jakiś czas temu. Natomiast nie zmienia to faktu że im więcej dodatków tym lepiej. Jakoś nie lubię monopolu. A jeśli chodzi o galerię do K2 to poza dodatkiem joomlaworks nie ma nic konkretnego.

kurtz
29-12-2011, 22:53
Jakoś nie lubię monopolu.

właśnie, dlatego wolę też nie podlegać układom i oflagować się " i'm not a part " ...

... coz it's sick.

z ciekawości, widziałeś gdzieś dobry tutorial z kartami z czystym css 3 ? bez javascriptów.

tomaszek83
30-12-2011, 09:34
niestety, nie spotkałem się z takim tutorialem. jednak gdyby coś wpadło mi w oko to podrzucę.

kurtz
30-12-2011, 09:56
dzięki, już znalazłem.