PDA

Zobacz pełną wersję : Moduły nie wyświetlają się poprawnie w FF i Operze



morus70
29-12-2011, 17:51
Witam
Mam problem z wyświetlaniem dwóch modułów na stronie w Firefoksie i Operze. Sprawa dotyczy JSN ImageShow (slideshow) i Photo Wall FX (galeria). O ile pod IE 8, IE 9, Chromem i Safari wszystko jest ok. tzn. w pokazie slajdów obrazki zmieniają się dynamicznie i jest widoczna galeria to pod FF i Operą pokaz jest widoczny jako statyczny obrazek (zmienia się dopiero po odświeżeniu strony) a galerii w ogóle nie widać. Próbowałem znaleźć rozwiązanie na forach poświęconych tym dodatkom, niestety na nic nie trafiłem.
Czy ktoś mógłby w przystępny sposób wskazać gdzie może być przyczyna takiego wyświetlania i jak to ewentualnie rozwiązać? Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
adres strony http://www.art.jchost.pl
pzdr

nikszal
29-12-2011, 17:59
A to ciekawostka. Pod IE działa, a pod FF nie. Zawsze jest odwrotnie :D

Ale żeby uwierzyć w Twoja słowa, to musiałem się pofatygować na Twoją stronę i oznajmiam, że... niestety mijasz się z prawdą. Na moim FF 8 działa slider i galeria.

morus70
29-12-2011, 18:40
Dzięki za sprawdzenie:) Na co dzień korzystam z Chrome'a, FF i Operę uruchomiłem w wersji portable (co ciekawe FF próbowałem w dwóch wersjach 6 i 9). Czyli problem jest raczej z moim komputerem Czy ktoś jeszcze mógłby zobaczyć czy w FF moduły są widoczne i działają dynamicznie?
pzdr