PDA

Zobacz pełną wersję : Brak zawartości strony po aktualizacji VM



ArturTS
29-12-2011, 17:52
Witam,
jestem nowy na tym forum, a konto założyłem tylko ze względu na to, że wystąpiła nagła i bardzo zła sytuacja..
Otóż na serwerze cba.pl zainstalowałem joomla 1.5, dodawałem sobie kolejne rzeczy, podpinałem menu itp.
Wszystko fajnie, ale zainstalowałem też przy okazji Virtue Mart 2.0, musiałem to zrobić ponieważ na zaliczenie , muszę stworzyć sklep internetowy. Sprawa polega na tym że jak sobie zainstalowałem i tak wczoraj sobie było, to dziś dodałem z 20 produktów, a trochę czasu mnie to kosztowało no i przeszedłem do menu dostaw
Wtedy zaczęło się wszystko sypać.. Wystąpił błąd, w którym było napisane że na takiej i siakiej stronce vm mam ściągnąć i zainstalować vm all in one [vm aio] no i wrecz bez tego ani rusz bo błąd 404 się cały czas pojawiał. Zainstalowaliśmy aktualizację VM i .... wchodząc na stronkę jest biała strona, nawet nie ma motywu [nie ma NIC !] logujemy sie jako administrator i wchodzimy na komponenty i tam jest tylko VM AIO zamiast normalnego VM i jak wchodzimy na to to nie otwiera się nam sklep ale okienko z naszą aktualną wersją vm i poprzednią wersją... nic poza tym. Czy ktoś mógłby pomóc? Sprawa jest bardzo pilna ponieważ praktycznie do dziś mamy czas, żeby coś konkretnego zrobić, bo później nie będzie już czasu..

nikszal
29-12-2011, 18:13
Widzę, że sprawa jest gardłowa i dlatego proponuję napisać post w tym dziale. (http://forum.joomla.pl/forumdisplay.php?27-Zlec%C4%99-kupi%C4%99-odst%C4%85pi%C4%99)
Zaliczyć musisz, a przy okazji może kto inny też coś "zaliczy".

keran
29-12-2011, 22:46
:) robi się na ostatnią minute to coś zawsze może wyskoczyć, jak nie brak papieru w drukarce, to koniec tonera, brak prądu lub netu...
jak masz kopię to przywróć, jak nie masz to zrób tego co masz i poproś o backup serwera z wczoraj if cba coś takiego robi - trochę wątpie ale zapytaj ich najlepiej.