PDA

Zobacz pełną wersję : marketplace 0 dziala ale nie do konca



marlab.z.gdyni
08-12-2006, 13:12
witam
niestety moj pierwszy post a juz prosze o pomoc :/

zainstalowalem ostatnio dodatek marketplace, wszytsko poszlo ok :)

niestety nie widze dodanych ogloszen :/

moge je dodac zarowno z pozoimu uzytkownika jak i admina, widze swoje ogloszenia jednak nie widze innych


czy cos zrobilem zle ? zainstalowalem najnowsza wersje z joomlapl.com


i jeszcze taki maly offtopic (przepraszam :/) jakim modulem moge zrobic cos w stylu fotka.pl ? tutaj akurat chodzi o ocenianie gekonow (tak takich jaszczurek :p) ale ideal bylaby bardzo podobna



z gory dziekuje bardzo za wszelka pomoc:rolleyes:


aha instalacja poszla w 100 % ok (przynajmniej zadnych errorow nie wywalilo mi)
uzywam joomli 0.11 PL
serwer na nazwa.pl wiec chyba wszystko tam potrzebne jest :D

stone
08-12-2006, 20:42
Co znaczy ze widzisz swoje a nie widzisz innych?
Jakie masz ustawieni register globals (czy widzisz jakieś ostrzeżnie po lewej u dołu po wejściu w panel admina)?

marlab.z.gdyni
09-12-2006, 12:22
Co znaczy ze widzisz swoje a nie widzisz innych?
Jakie masz ustawieni register globals (czy widzisz jakieś ostrzeżnie po lewej u dołu po wejściu w panel admina)?


hm zalozmy ze 10 uzytkownikow dodaje swoje ogloszenia, kiedy wejdzie 11 nie widzi zadnych

uzytkownicy od 1 do 10 widza tylko ogloszenia ktore sami opublikowali, nie widza natomiast ogloszen dodanych przez innych

nie, ostrzezen zadnych nie widze, tak samo jest z ogloszeniami wymagajacymi moderacji jak i tymi dodawanymi automatycznie

technoparty.pl
12-12-2006, 16:14
apropos oceniania zdjec to kiedys testowalem jeden z koponentow do oceniania fotek "hot or not" wprawdzie mial mnostwo niedoskonalosci ale jakos udalo mi sie doprowadzic go do dzialania

technoparty.pl
12-12-2006, 16:15
@marlab - podaj adres strony bo mam chyba podobny problem - ja nie widze zadnych ogloszen dodanych

Ganador
28-09-2007, 17:00
Mam podobny problem jak w powyższych postach. U mnie też nie widać wszystkich ogłoszeń, poza "moim ogłoszeniem" po zalogowaniu.
Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem???

zidamian
26-10-2007, 09:16
Witam w klubie :) Mam ten sam problem z niewidocznymi ogłoszeniami. Dołączam się do pytania. Czy ktoś zna rozwiązanie problemu? ( ZWIASTUNie RATUJ! ;) )

pikus87
30-12-2008, 00:46
Problem wprawdzie poruszanydawno temu ale u mnie jest tak samo. Może już ktoś się uporał z tym problemem. Proszę o pomoc