PDA

Zobacz pełną wersję : Alpha User Points - moduł wyświetlany na stronie profilu w Joomsocial



krees
29-12-2011, 23:20
Witam

Posiadam zainstalowane legalne:
Joomla 1.5.25
Joomsocial 2.2.2.
AlphaUserPoints 1.5.13 + wszystkie znalezione do tego moduły i pluginy

Poszukuję (na razie bezskutecznie) modułu/pluginu który umożliwi wyświetlanie na profilu usera informacje na temat jego aktywności (punkty z AUP, grupy, znajomi, zdjęcia, aktywności) tak jak to widać na poniższym screenie.

4847

Uruchomiłem wszystkie możliwe znalezione pluginy od AUP i moduły oraz próbowałem kombinować z różnymi ustawieniami ale niestety bezskutecznie.
Postanowiłem więc poprosić Was o pomoc - zapewne nie jeden z Was używał tego i mam nadzieję, że będzie w stanie mi podpowiedzieć gdzie tego szukać lub nieco nakieruje. Czy to jest osobny dodatek czy to kwestia ustawień, których nie znalazłem?

krees
01-01-2012, 23:44
Wielu z Was (miłośników jomsocial ) zapewne używa tego modułu będę wdzięczny za jakąkolwiek wskazówkę lub podpowiedź.
Na krytykę też jestem otwarty ;) Jak temat pozostaje bez odpowiedzi to czasem można mieć wrażenie, że nie dlatego, że nikt nie wiedział jak pomóc/odpowiedzieć tylko post był np. głupim pytaniem, na które nikt nie ma nawet siły i nerwów odpowiadać ;P