PDA

Zobacz pełną wersję : Jomsocial oczekiwanie na "Order reference"



stoolk
30-12-2011, 00:59
Witam

Zamówiłem dzisiaj Jomsocial w wersji Professional. Opłaty dokonałem za pomocą PayPal-a, wszystko poszło bez problemu.
Na stronie Jomsocial.com widnieje informacja, że po dokonaniu wpłaty na maila przyjdzie nr referencyjny , który trzeba podać przy pobieraniu JS. Niestety ale do tej pory nic nie przychodzi. Czy osoby które posiadają Jomsocial też tak długo czekały na swój numerek? wydaje się że powinno to iść z automatu i numer od razu powinien być dostarczony.

Oczywiście jeśli nic się nie zmieni, po nowym roku napisze maila do nich z zapytaniem. Ale może ktoś z was mnie uspokoi i napisze że oczekiwanie na numerek to normalna procedura :P

mboy
30-12-2011, 08:47
Trzeba było poczekać z zakupem, bo dziś na: blog.elimu.pl - pojawił się kupon rabatowy -20% (http://blog.elimu.pl/8545-jomsocial-20-taniej-3/).
Niestety, ale te transakcje czasem trwają kilka-kilkanaście godzin. I jeśli nie dostaniesz nic na e-maila (sprawdź zakładkę SPAM!) to napisz tu: billing@jomsocial.com
podając to i owo etc...

stoolk
30-12-2011, 11:42
Czyli trzeba czekać...
A co do rabatu no to trudno, nie wiedziałem nawet że jest mozliwość otrzymania takiej zniżki :)

mboy
30-12-2011, 18:23
swoją drogą przed kolejnymi zakupami zawsze wpisz "nazwę komponentu" i "coupon" albo kupon/rabat ...
Link: http://blog.elimu.pl/8470-swiateczne-kupony-rabatowe/
część z nich ma ważność do końca roku.

stoolk
30-12-2011, 18:38
Właśnie zainstalowałem Jomsocial! Dziś po południu otrzymałem emaila z nr referencyjnym. Jomsocial zapowiada się rewelacyjnie, trzeba tylko oczywiście wszystko ładnie wkomponować w stronkę, efekty można zobaczyc tu :p www.strefa-go.pl
Teraz planuje dokupic pluginek "Jomsocial - K2 Integration" ale na to rabatu raczej nie ma na tej stronie która mi podałeś :/
Dzięki za odpowiedzi mboy, bo na tym forum to forowicza traktuje się z góry, zwłaszcza przez adminów, moderatorów. Ciężko tu o pomoc nawet, w najprostszej sprawie.

kurtz
30-12-2011, 19:09
zapowiada się rewelacyjnie ? :blink:

zwiastun
30-12-2011, 20:04
bo na tym forum to forowicza traktuje się z góry
Możesz podać przykład, w którym to miejscu zostałeś potraktowany "z góry"? Czy tylko tak Ci się chrzani, co ślina na język przyniesie?

web_2
30-12-2011, 20:33
Czy tylko tak Ci się chrzani, co ślina na język przyniesie?

Właśnie kolego dokładnie pokazałeś co znaczy traktować kogoś z góry odezwałeś się nie kulturalnie - wręcz grubiańsko - to że masz pozycje wcale cię do tego nie uprawnia... Szkoda ze jeszcze przekleństw nie użyłeś

nikszal
30-12-2011, 20:41
Właśnie kolego dokładnie pokazałeś co znaczy traktować kogoś z góry
A Ty kolego co masz do powiedzenia w tej sprawie? Po 1,5 roku od rejestracji w końcu napisaleś pierwszego posta. Udzielasz się na forum jak chole.....ra.

Tylko zasysasz informacje nic w zamian nie dając od siebie.

web_2
30-12-2011, 20:46
haha bo zarejestrowałem sie tylko i wylacznie po to żeby coś sprawdzić a teraz odświezylem konto.. A co mam do powiedzienia w tej sprawie.. wystraczy wejść w profil zwiastuna :) Jakieś koemntarze?