PDA

Zobacz pełną wersję : IAI-Shop



ramiro
31-12-2011, 21:15
Witam.
Poproszono mnie o obsługę kilku stron internetowych. Mam problem z jedną ponieważ jest ona oparta o system IAI-Shop. Zdążyłem trochę zapoznać się z systemem jednak widzę, że z systemem (od strony technicznej nie jest do końca tak kolorowo).
Panowie i panie bardzo proszę Was jeśli tylko możecie podać tytuł, link książki, e-booka, edu-video, wideo z obsługi.
Mam jeszcze jedno zapytanie czy uważacie, iż IAI-Shop jest czymś w rodzaju systemu VirtualMarket dla Joomla?
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)

nikszal
31-12-2011, 22:29
Mam jeszcze jedno zapytanie czy uważacie, iż IAI-Shop jest czymś w rodzaju systemu VirtualMarket dla Joomla?
To jest oddzielna i niezależna od Joomla aplikacja. Pomocy szukaj na stronie developera sklepu. Poproszono Ciebie o administrację stron ( w tym jednej nie związanej z Joomla) więc radź sobie. Chyba, że inne strony masz oparte o Joomla.

Jdwind
01-01-2012, 01:35
Masz link do "poznaj iai-shop w dwie minuty" - click (http://www.iai-shop.com/). Szybciej się chyba nie da :)

nikszal
01-01-2012, 10:25
iai-shop w dwie minuty" - click (http://www.iai-shop.com/)

Cytat z podanego linku

Korzystając z naszych usług zawsze możesz liczyć na wsparcie.

Jdwind
01-01-2012, 10:51
Nie wnikałem w szczegóły bo i nie bardzo mnie to interesuje. Prosił o:

Panowie i panie bardzo proszę Was jeśli tylko możecie podać tytuł, link książki, e-booka, edu-video, wideo z obsługi.
to mu podałem :)

ramiro
01-01-2012, 19:14
To jest oddzielna i niezależna od Joomla aplikacja. Pomocy szukaj na stronie developera sklepu. Poproszono Ciebie o administrację stron ( w tym jednej nie związanej z Joomla) więc radź sobie. Chyba, że inne strony masz oparte o Joomla.

Wiem o tym, że jest to oddzielana i niezależna aplikacja od Joomla. Pytanie brzmiało czy jest ona podobna do do VirtualMarket, który jest dla Joomla.


Masz link do "poznaj iai-shop w dwie minuty" - click. Szybciej się chyba nie da
Dzięki to już przejrzałem niestety nie ma konkretnego tutoriala, książki, czy coś podobnego o tym systemie.

Co do wsparcia technicznego to właściwie jest bardzo rzadkie. Nie będę tego rozpisywał, to nie należy do tematu.
Piszę na tym forum bo jest mi przyjazne. jeśli ktoś inny zna jakieś materiały bardzo proszę o podanie.

Czy ktoś z Was pracuje/pracował na IAI-Shop? Czy lepiej wg Was jest przejść z tej platformy na Joomla - VirtualMarket, która jednak nie jest typową platformą sklepu internetowego (wysyłki, reklamy), ale jednak jest prostsza w obsłudze administracyjnej?

zwiastun
01-01-2012, 20:22
Przykro mi, ale to naprawdę nie miejsce na takie rozważania.