PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon Ry_Travel



chkam
01-01-2012, 15:27
Ostatnio pobralem sobie szablon ry_travel w którym opcja kontakt wygląda mniejwięcej tak że na górze są te wszystkie dane kontaktowe a na dole wysyłanie e-mail tylko że jest on ukryty jeszcze pod angielskin napisem "Show Hide Contact From" jest to rozwijana opcja którą chciałbym się pozbyć a mianowicie chodzi o to by automatycznie było to rozwinięte a najlepiej by nie było opcji zwijania tu są odpowiednie pliki ale nie wiem co w nich zmienić:

<script type="text/javascript">
window.addEvent('domready', function() {
var RWDSlide = new Fx.Slide('formContact');
RWDSlide.hide();
$('sh_form').addEvent('click', function(e) {
e = new Event(e);
RWDSlide.toggle();
e.stop();
});
});
</script>

kodhtml
02-01-2012, 11:44
Czy wklejony kod nic Ci nie sugeruje? Mała podpowiedź: funkcja "Fx.Slide" i zdarzenie "click". Zapoznaj się z informacjami zawartymi na stronie: http://mootools.net/docs/core125/core/Element/Element.Event
http://www.mootools.net/docs/more125/more/Fx/Fx.Slide

chkam
03-01-2012, 21:30
Wiekie dzięki, usunięcie tej części zadziałało, tylko że teraz jest pewien problem z wysyłaniem mailu i bez względu który szablon używam, przy rejestracji nowych użytkowników mail działa i wysyła aktywację, a przez kontakt chodziaż jest ten sam adres e-mail kontaktu nie działa :( przeanalizowałem kod i raczej w nim się nic nie zmieniło od oryginalnego, w sumie pozostałych szablonów kodów nie dotykałem a też tam nie działa.

kodhtml
04-01-2012, 15:18
Czy wypełniasz wszystkie wymagane pola w formularzu kontaktowym i co się dzieje po kliknięciu "wyślij"? Podeślij link do strony.

chkam
04-01-2012, 17:48
Po wypełnieniu wszystkich pól i naciśnięciu przycisku Wyślij, pisze że "Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana: po czym na e-mail nic nie dochodzi...
Niestety nie mogę podać na razie linku do strony gdyż jest ona w trakcie budowy, poza tym będzie ona firmową stroną... Kiedy będzie już zakończona najprawdopodobniej już w tym tygodniu to podeślę link

kodhtml
09-01-2012, 10:41
Gdyby był problem z wysyłaniem po stronie Joomli wyświetlony zostałby odpowiedni komunikat. Używasz standardowego komponentu kontaktowego? Sprawdź dokładnie adres email lub zmień na inny i zobacz czy wiadomości dochodzą.

chkam
09-01-2012, 14:05
Jak wysyla się po rejstracji nowych użytkowników to dlaczego tu nie działa, a używam tych samych e-mail dla wysyłania zawsze ten sam i dla odbioru mój osobisty

nikszal
09-01-2012, 14:18
Odrzucasz możliwość popełnienia literówki w adresie?
Czy ten Twój osobisty adres nie jest przypadkiem z domeny Wirtualnej Polski?