PDA

Zobacz pełną wersję : Wylogowywanie po wyjściu ze strony



stoolk
01-01-2012, 21:22
Witam

Na swojej stronie mam dość nietypowy błąd, polegający na tym że, osoba zalogowana która wyjdzie z serwisu zamykając przeglądarkę i wejdzie na niego ponownie, jest zawsze wylogowana.
Domyślam się że może to mieć związek z dodaniem JoomSocial + "Jomsocial-K2 Integration" bo po dodaniu tych komponentów zaczęły się problemy.
Google nie pomogło, i na forum tu szukałem, ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.
Sytuacja jest tym bardziej dziwna, że wchodząc na serwis przez telefon, nie ma problemu z wylogowywaniem.

Ustawienia pamięci i sesji, sa jeszcze gdzieś jakieś ustawienia tego typu na stronie?
4855

Pozdrawiam

Bazyl
01-01-2012, 21:25
Witam,

Zamknij teraz przegladarkę.
Otwórz i wejdź na forum.
Musisz się zalogować?

stoolk
01-01-2012, 21:27
na które forum? moje serwisowe czy to ?

Bazyl
01-01-2012, 21:29
A ja muszę :)
Znaczy, to kwestia przegladarki i jej ustawień (chyba).

Po co wyważać otwarte drzwi...

kras299
01-01-2012, 21:30
nie ale jak sie zaznaczy zapamietaj mnie to caly czas jestes zalogowany a u nas na serwisie niestety to nie dziala ...

stoolk
01-01-2012, 21:34
Raczej to nie przeglądarka, ja nigdy wczesniej nie miałem tego problemu, i w ustawieniach przegladarki nic nie zmieniałem.
Zresztą nie tylko ja mam ten błą ale 100% uzykowników.

Bazyl
01-01-2012, 21:50
jak sie zaznaczy zapamietaj mnie

Cha, nigdzie tego nie zaznaczam, więc nie moge się wypowiadać. :zagubiony:


// A dodatek pamietaj mnie (remember) włączony?

stoolk
01-01-2012, 22:22
Tak włączony
Sprawdzałem już serwer FTP czy nie ma jakiś błędów, bo i takie znalazłem opinie ze to czasem też powoduje błędy. Sprawdzałem wszystko co się da i gdzie się da z panelu admina, bo niestety na kodzie w plikach się nie znam. Nikt nigdzie nie pisał o tego typu błędzie nawet na zagranicznych stronach.
Ja od kilku dni siedzę nad tym i mam poczucie że to ja coś źle ustawiłem w opcjach w PA