PDA

Zobacz pełną wersję : JCE 2.0.19 - tłumaczenia?



yarael
02-01-2012, 21:09
Witam.
Miałem ostatnio małą katastrofę na 1.7.3, generalnie musiałem od nowa instalować JCE i ogólnie trochę "ręcznie" poodtwarzać. Zainstalowałem edytor, zainstalowałem dodatki wszystko fajnie, tylko pod firefoxem i chrome edytor się nie pokazywał. Pod IE owszem. Po dłuższym przysiędzeni przy firebugu okazało się, że firefox koniecznie chciał pobrać plik pl.js którego nie było, a IE jakoś się dogadał i dostał wersję angielską. Powywalałem w końcy ręcznie wszystki polskie pliki (generalnie nie powinny istnieć, instalowałem jce od nowa, wcześniej wszystko pousuwałem więc nie wiem skąd to zassał).
I tu mała zagwozdka - na stronie producenta (oczywiście napisałem...) nie ma nigdzie JCE Language Pack! Także po zalogowaniu (mam wykupioną subskrypcję). A będę oprócz polskiego potrzebował także inne.
Więc pytanie - czy ktoś ma w miarę kompletnie przetłumaczony pack do JCE 2.0.19?

PeFik
02-01-2012, 22:47
tak podawałem ostatnio link na forum wpisz łaskawie "jce" wiesz gdzie [...]

yarael
03-01-2012, 00:29
Tak, wpisywałem, jeśli masz na myśli linkt który podałeś w tym wątku: http://forum.joomla.pl/showthread.php?59495-JCE-2-0-Jest-spolszczenie ale właśnie z tą wersją miałem problem (oczywiście może nie mieć to żadnego zwiazku) i szukałem czegoś nowszego. Ale - i tak dziękuję, bo nie znałem Twojej strony a znalazłem tam parę rozwiązań problemów zanim jeszcze się pojawiły.

PeFik
03-01-2012, 08:37
Spoko, ogólnie to spolszczenie w 95% jest kompletne i wystarcza, jakoś nie mam czasu się zebrać, aby wyłapać wszystkie dziury. Pamiętaj, że spolszczenie dla JCE instaluje się tylko i wyłącznie poprzez komponent JCE ma on swój instalator