PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa domena -Błąd HTTP 403 - Dostęp zabroniony



koco
08-12-2006, 20:42
Cześć.

Joomla bez zarzutów śmiga na serwerze. Po podłączeniu URL do domeny, już tak nie jest. Po logowaniu pojawia się komunikat: MSIE: Nie masz uprawnieć do oglądania tej strony; Mozilla: Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Po logowaniu na starym adresie, jakieś pliki tymczsowe umożliwiają logowanie i z nowej domeny również. Po wyczyszczeniu cache i cookies wszystko krzaczy się na nowo.
Wygląda jakby coś było nie tak z identyfikatorem sesji. Czy ktoś mam pomysł, jak sobie z tym poradzić?

Dzięki za wszelkie info.

stone
08-12-2006, 21:33
A zmieniłeś ustawienia w pliku configuration.php?

koco
08-12-2006, 22:57
W configuration.php nie zmieniałem. Serwer jest ten sam.
Zmieniłem w przegladarce ustawienia cookies dotyczących sesji. Jest lepiej, niz było. Kiedy usunę wszystkie pliki tymczasowe, problem z dostępem występuje tylko za pierwszym razem. Przy nastepnych próbach logowanie kończy sie pomyślnie.

stone
08-12-2006, 23:35
Przy zmianie domeny musisz zmienic ustawienie live_site w pliku configuration.php

koco
09-12-2006, 16:39
Kiedy zmieniam $mosConfig_live_site strona przestaje działać poprawnie. Nie wyświetla się grafika i nie ładują się arkusze stylów. Aktualnie wszystko działa. Sprawdzę stronę na innym komputerze, bo już sam nie wiem, czy ciastka są wyczyszczone, czy nie. Dzięki za pomoc.