PDA

Zobacz pełną wersję : galeria zdjec



tylut
05-01-2012, 09:48
Mam małą galerie zdjęć we flashu. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak mogę ją wstawić do joomla 1.7, ale nie pod linkiem tylko żeby była od razu widoczna po 4866wejściu na stronę?

Gall Anonim
05-01-2012, 09:57
Wstawić flash w artykuł lub moduł własny html - pamiętając o tym iż najpierw trzeba wyłączyć filtrowanie kodu, a potem użyć zwykłego edytora aby nie mąciło z kodem (jakby co to poszukaj na forum - problemy odnoszące się do flash dla Joomla 1.6+ oraz 1.7+ były o[pisywane wielokrotnie)
Pzdr

tylut
05-01-2012, 13:26
wstawiam taki kod ponieważ wgrałem po rozpakowaniu ten folder galeryjeczka do folderu flash

<table border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" align="center">
<tbody>
<tr>
<td align="center">Title</td>
</tr>
<tr>
<td align="center"> </td>
</tr>
<tr>
<td align="center"><object width="700" height="440" data="flash/galeryjeczka/galeryjeczka.swf?xml_path=slides.xml" type="application/x-shockwave-flash"><param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="high" /><param name="src" value="flash/galeryjeczka/galeryjeczka.swf?xml_path=slides.xml" /><param name="allowscriptaccess" value="sameDomain" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" /></object></td>
</tr>
</tbody>
</table>

I niestety LOAD FILE- gdzieś muszę robić błąd?