PDA

Zobacz pełną wersję : Wgrywanie Joomla na serwer



kajfe
05-01-2012, 21:35
Witam zrobiłem kopię zapasową przy pomocy Akeeba wgrałem na serwer wszystko co potrzeba i wyskakuje mi coś takiego4876

małe sprostowanko nie widać pliku do wyboru przy wgrywaniu czemu tak się dzieje
dodam ze na localhoscie mam stworzona bazę danych o nazwie joomla i haśle joomla czy musze też taką samą stworzyć jak wgrywam na serwer?
Próbuje to wgrać na friko.pl jednak moja baza na friko inaczej sie nazywa niż na local host

nikszal
05-01-2012, 22:19
Próbuje to wgrać na friko.pl
Odpuść sobie ten serwer, poszukaj ok. 100 zł w kieszeni i zainwestuj w dobry, bezproblemowy hosting.

kajfe
06-01-2012, 10:32
czyli muszę stworzyć taka sama bazę danych jak ma na local hoscie tak?? ok zainwestuje w porządny serwerek:)

nikszal
06-01-2012, 10:42
Wiesz jak się wybiera dobrą ofertę hostingową?

Najpierw szukaj w necie hostingodawców, następnie przetrząśnij opinie o danym hostingodawcy i na koniec na podstawie oferty, opinii i ceny dokonaj wyboru.

Ps
Niech Ciebie nie zwiedzie zalotna informacja hostingodawcy o darmowym półrocznym okresie, czy 50% rabatu za pełny rok hostingowy.

kajfe
06-01-2012, 16:18
a co z Ta baza danych??

Karol99
06-01-2012, 18:38
na localhoscie mam stworzona bazę danych o nazwie joomla i haśle joomla czy musze też taką samą stworzyć jak wgrywam na serwer?

Nie musisz tworzyć bazy o identycznych nazwie, użytkowniku ani haśle. To nie jest konieczne, zresztą rózne serwery miewają swoje wymagania co to tych nazw.

Ważne, zebyś w trakcie instalacji wpisał właściwe dane w odpowiednie rubryki wyświetlone przez instalator (dotyczy to i tego "joomlowego", jak i z Akeeby). Wielkie/małe litery mają znaczenie!

kajfe
08-01-2012, 16:45
jakie dane??

nikszal
08-01-2012, 16:56
Przyłóż się @kajfe do zaznajomienia się z tematem instalacji Joomla na serwerze.
To forum nie jest komunikatorem Gadu-Gadu.

Temat zamykam