PDA

Zobacz pełną wersję : [tinymce] problem z dzialaniem



jarecki
09-12-2006, 12:47
witam

Zainstalowalem najnowsza wersje joomla i mam problem, poniewaz w tworzeniu i edycji artykolu kiedy wyskakuje mi panel tinymce, i chce np podpiac link, lub naciskam jakikolwiek przycisk z panu z wyskakujacym oknem dialogowym, okno pokazuje sie puste. Gdzie to mozna ustawic zeby dzialalo okey.
Mam drugi serwis na tym samym hoscie i tam nie ma problemu, na tym samy silniku tylko ze byl updatowny do najnowszej wersji joomla.

Jesli wiesz gdzie to ustawic to prosze o pomoc...

dzieki

Dylek
09-12-2006, 14:14
Sprawdz w configuration.php zgodnosc wpisanego adresu z uzywanym przez Ciebie do wchodzenia w PA - zwroc uwage na www przed adresem.

jarecki
09-12-2006, 15:56
dziekuje bardzo znalzlem blad... tak jak to przyslowie diabel tkwi w szczegolach..

Pozdrawiam i dzieki zawsze za wasza nie oceniona pomoc !!!!!!!

pzdrw

icetape
09-12-2006, 17:47
Ja mam ten sam problem jak możesz to powiedz jak to naprawiłeś bo ja już próbowałem chyba wszystkiego... z góry dzięki

jarecki
09-12-2006, 23:18
Wiesz poprosru cos nie dzialalo w silniku wiec nadpisalem kolejno pliki z joomla, i dziala... Nie wiedzialem za bardzo jak podejsc ten plik configuration.php teraz wyglada on tak samo jak poprzedni i jest okey, czyli problem byl gdzies indziej...

mam nadzieje ze Ci to jakos pomoglo!!!

pzdrw

jarecki
10-12-2006, 22:28
Wiem już o co chodzi... ważne jest żeby nazwa domeny zgadzała się we wpisie cofiguration.php w miejscu


$mosConfig_live_site = 'http://www.sdsds;

Jeżeli poprawnie go wpiszesz wszystko dziala tak jak nalezy

pozdrawiam