PDA

Zobacz pełną wersję : Nieaktywny przyciska ustawienia daty w jevents



kris.sycewo
08-01-2012, 16:33
Witam. Zainstalowałem sobie kalendarz wydarzeń wydarzeń Jevents w wersji 2.0.11, na pierwszy rzut oka wygląda świetnie i idealnie pasuje do mojej strony, jednak podczas tworzenia wydarzenia pojawił się problem, taki, że nie mogę ustawić daty wydarzenia. W przeglądarce Chrome chcąc ustawić datę wydarzenia komponent ten przenosi mnie z powrotem do opisywania wydarzenia a korzystając z przeglądarki mozilla przycisk ustawienia daty jest w ogóle nieaktywny i nic sie nie dzieję. w czym może tkwić problem?

nikszal
08-01-2012, 17:05
To, że jevents zainstalował się bezproblemowo wcale nie znaczy, że nie masz problemu w samym Joomla.

Opisz problem zgodnie z Regulaminem (http://forum.joomla.pl/announcement.php?f=2&a=3), albo trafi on do kosza.

EDIT


Jevents w wersji 2.0.11
I to jest wersja dla joomla 1.5 ?? Może jednak wersja 1.5.6 byłaby bardziej odpowiednia?
http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/16213/70388/com_jevents_156.zip

kris.sycewo
08-01-2012, 17:11
ale czego tu brakuje bo nie rozumiem? nakreśliłem problem, podał czego ten problem dotyczy, więc co jeszcze mogę pisać?

---------- Post dodany o 17:11 ---------- Poprzedni post był o 17:10 ----------

joomla jest w wersji 1.5.24

nikszal
08-01-2012, 17:11
ale czego tu brakuje bo nie rozumiem?
Patrz wyżej na mój post po edycji.


nakreśliłem problem, podał czego ten problem dotyczy, więc co jeszcze mogę pisać?
Brakuje opisu środowiska pracy Joomla, danych o serwerze, uprawnień do zapisu plików i katalogów, ewntualnych błędów, adresu strony.

kris.sycewo
08-01-2012, 17:45
? masakra, twoje posty wydają mi sie uzasadnione, to tak samo jakbym pytał o naukę zawiązywania sznurowadeł a ty byś chciał ode mnie uzyskać info o modelu, buta jego rozmiarze i jeszcze w jakim sklepie zostały zakupione i za jaką cenę...widzę że nie uzyskam tu odpowiedzi

nikszal
08-01-2012, 17:55
masakra, twoje posty wydają mi sie uzasadnione
Regulamin obowiązuje wszystkich bez wyjątku. Ciebie również.
Na podstawie opisu problemu zgodnego z wymogami Regulaminu można w miarę szybko zdiagnozować powód problemu.
Tutaj nikt nie wróży z fusów i ze szklanej kuli.
Jeśli więc nie chcesz podporządkować się temu obowiązkowi, choc potwierdziłeś ten fakt podczas rejestracji, to temat zamykam.