PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalcją joomla



kamilczakgd
09-12-2006, 14:49
Zainstalowałem joomla. wchodzę na stronę i pisze, że jeśli widzę ten komunikat to powinienem poinformować o tym administratora strony. W systemach portalowych dopiero od niedawna, czy problem tkwi w niezmienionych chmodach? Jeśli tak to, które i na jakie mam zmienić? pomóżcie mi

Rybik
09-12-2006, 21:04
przeczytaj nasz regulamin forum i podaj parametry serwera, opisz jak przebiegla instalacja (jakies czerwone napisy ?) i czy napewno masz dobrze ustawione polaczenie z baza danych

kamilczakgd
12-12-2006, 15:18
przeczytaj nasz regulamin forum i podaj parametry serwera, opisz jak przebiegla instalacja (jakies czerwone napisy ?) i czy napewno masz dobrze ustawione polaczenie z baza danych

Mam zrzuty ekranu które sporządziłem podczas instalacji joomla, mogę Ci je wysłać prze e-maila albo gg. To mój adres e-mail: k.tumas@gmail.com
GG: 4772076

Z góry dzięki za pomoc!

Rybik
12-12-2006, 15:39
mamy klawiaturki od tego zeby nie przerysowywac literek na monitor, wiele tego tam nie ma a bledy na pewno bys zauwazyl ... w razie czego zainstaluj raz jeszcze

kamilczakgd
12-12-2006, 15:51
mamy klawiaturki od tego zeby nie przerysowywac literek na monitor, wiele tego tam nie ma a bledy na pewno bys zauwazyl ... w razie czego zainstaluj raz jeszcze

Ale ja już chyba 4 razy ją instalowałem, naprawdę nie wiem w czym tkwi problem. Czy trzeba zmienić chmody? pomożesz mi jakoś konkretnie??