PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze wykorzystujące konta J



KetopioruN
09-01-2012, 19:39
Chcę dodatek który pozwoli komentować artykuły tylko tym osobą które mają konta w Joomli. Nie chce anonimowych czy komentarzy z disqus facebook i takich innych. Wszystkie jakie widziałem na extension menadżer opierają się na jakiś portalach społecznościowych. Czy znajdę taki dodatek ?

nikszal
09-01-2012, 19:43
Wszystkie jakie widziałem na extension menadżer opierają się na jakiś portalach społecznościowych.

Eeeee tam, bajdurzysz
http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/articles-comments

KetopioruN
09-01-2012, 20:04
Leciałem poklei z tej listy i działało mi dopiero mobirate. Ale podczas tworzenia komentarza można zmieniać imie a ja tego nie chce

nikszal
09-01-2012, 20:21
yvComment nie działa?

KetopioruN
09-01-2012, 20:26
W zapleczu jak chciałem zmienić ustawienia to sie krzaczy. Idealnie pasował slicomments ale na spolszczonej stronie nie działa a na jampie testowałem już działało

nikszal
09-01-2012, 20:37
W zapleczu jak chciałem zmienić ustawienia to sie krzaczy.
Ciekawe...
Instalowałem go i nie krzaczył się.

Przyjrzyj się swoim ustawieniom praw do katalogów i kodowaniu bazy, bo na 100% yvComment działa poprawnie.

KetopioruN
09-01-2012, 21:06
Uporałem się częściowo z yvcomment ale mam problem z jego spolszczeniem bo w ustawieniach plugina pokazują się nie np. HIDE_TITLE itp. Ściągłem spolszczenie ale wyskakuje
yvCommentPlugin is installed, but "yvComment Component" is not installed. Please install it to use yvComment solution.
(yvComment Plugin version="2.00")

nikszal
09-01-2012, 21:09
but "yvComment Component" is not installed. Please install it to use yvComment solution. (yvComment Plugin version="2.00")
Co nie jest jasne? Brakuje dodatku.

KetopioruN
09-01-2012, 21:10
Już poprawiłem ale dalej się nie pokazuje pod artykułami coś jeszcze muszę poprawić. Już działa wszystko :D dzięki z cierpliwość.