PDA

Zobacz pełną wersję : TinyMCE



Sylwester
10-01-2012, 11:55
Hej, standardowo jak dodajesz artykuł pojawia się edytor TinyMCE a na dole masz elementy: GRAFIKA, PODZIAŁ STRONY, "WIĘCEJ" i PRZEŁĄCZ EDYTOR - co sprawia że z edytora TinyMCE robi się same pole tekstowe. Chciałbym uzyskać odwrotny efekt, najpierw pole tekstowe, z możliwością zmiany. Nie chodzi mi o wyłączenie, chce mieć możliwość zmiany: http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/126/26/1/1/

PeFik
10-01-2012, 12:43
sugeruje zainstalować: Editor Switcher albo ND EditorSwitch , po części rozwiążą twój problem.

A de facto, moim zdaniem nie wiem po co ci samo pole tekstowe, skoro w JCE jak i w TinyMCE masz przełącznik-tryb HTML.

Sylwester
10-01-2012, 13:00
...po części rozwiążą twój problem.
Co rozwiążą ?


A de facto, moim zdaniem nie wiem po co ci samo pole tekstowe, skoro w JCE jak i w TinyMCE masz przełącznik-tryb HTML.
Dla ergonomii to po 1, a po 2 dopisuje sam jakieś <p> czy <div>

nikszal
10-01-2012, 13:12
Zainstaluj edytor JCE. W konfiguracji globalnej ustaw go jako domyślny.

Nad oknem edytora jest taki mało widoczny link w nawiasie kwadratowym [ Show / Hide ]

Hide ukrywa warstwę wizualną i wówczas swoje znaczniki <p>, <div> będziesz mógł pisać tylko z palca. Samo nic się nie dopisze. A w ogóle to ustaw w konfiguracji globalnej domyślny edytor "No Editor" skoro twierdzisz, że Tiny coś Ci sam dopisuje.

PeFik
10-01-2012, 13:52
Co rozwiążą ?
Kultura nakazuje poczytać i zobaczyć co oferuje dany produkt, a potem się wypowiadać.

Nie mówiąc już o tym, że jak zauważyłem ja i @nikszal pobaw się JCE, nim znów coś napiszesz.