PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z płatnościa w virtuemart 2.0 pod joomla 1.7



Hiram
12-01-2012, 08:55
Zainstalowałem i spolszczyłem komponent virtuemart 2.0 na joomla 1.7. Ustawiłem wszystkie parametry i skonfigurowałem płatność z paypal. Zaznaczyłem automatyczny wybór płatność, a niestety na koniec zakupów pokazuje się informacja o braku płatności. Wrzuciłem temat na forum virtuemart ale jest cisza, może tutaj ktoś wie co zrobiłem źle. oto link do strony z komponentem www.domenowypark.pl

rcz
12-01-2012, 13:27
Witam
możesz opisać krok po kroku jak to zrobiłeś, bo mam taką samą potrzebę i może jak przetesuje to ktośc jeszcze to uda się znaleźć problem z tym związany.

Robert.

Hiram
12-01-2012, 13:46
W zakładce metody płatności kliknąłem utwórz, wybrałem paypal i dodałem dane swojego konta, następnie w konfiguracji sprzedaży tam gdzie zaznacza się wybór dostawy itp zaznaczyłem opcje wybierz płatność automatycznie. Ponieważ nie utworzyłem innych płatności nawet nie ma wyboru. Komponent mimo to podaje informacje o barku wyboru płatności na samym końcu zakupów. Na stronie wystawione sa dwa produkty (nie będące artykułami na sprzedaż bez kropek) na których można to prześledzić. Co dziwne w ten sam sposób postąpiłem z metoda wysyłki i tutaj wszystko jest ok.

rcz
12-01-2012, 18:21
napisz, jakie to nazwy bo niechcę się wkopać ;-) tak dla pewości. To sprawdzimy

Hiram
12-01-2012, 18:26
coca- i coca-k ostatnia strona sklepu własnie tez usiłuje coś z tym zrobić