PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z ARTYKUŁAMI



jarecki
09-12-2006, 23:12
Witam
Nie za bardzo moge wyjasnic jak do tego doszlo, nie mniej jednak nie dziala na serwisie nic... Tzn kiedy wchodze na strone glowna wszystko jest okey, ale kiedy chce kliknac wejsc w podstrony, lub linki w menu pojawia sie komunikat


Not Found

The requested URL /wieczernik/content/view/108/74/ was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.36 Server at www.zarazwracam.org (http://www.zarazwracam.org) Port 80

Tak sie dzieje z każdym artykułem.... i komponentem

Prosze o pomoc co zrobic zeby to naprawic i czy to jest jakis atak z zewnatrz, gdyz ja nie pamietam zebym cos grzebal w silniku... W miare mozliwosci prosze o szybka odpowiedz...

dzieki wielkie z gory

PS> jesli potrzeba to dam link do strony..

Dylek
09-12-2006, 23:58
Moze cos sie skasztanilo z SEFem - wylacz i zobacz czy zadzialaja stronki.

jarecki
10-12-2006, 00:05
Przepraszam ale nie jestem zbyt dobry jeszcze w joomli i byc moze to dla Ciebie jest bardzo jasne, jednakze ja nie wiem o co chodzi w tym co mi odpisales... Mozesz mi podpowiedziec tak dla laika.... dzieki

dzieki ze reklamujesz ksiazke o jooli wlasnie ja zakupilem...

Smoox
10-12-2006, 00:12
znajdziesz to tutaj:
start/konfiguracja/wyszukiwarki...
opcje Translacja URL ustaw na "nie"

Pozdrawiam

jarecki
10-12-2006, 00:15
dzieki wielki wylaczylem i dziala... Nie wiem czemu to bylo wlaczone...
Myslalem ze bede musial od nowa stawiac... ale wszystko dziala... HURA

dzieki jeszcze raz... zawsze pomagacie i to jest piekne ze mozna na was liczyc

Dylek
10-12-2006, 09:31
SEF to fajna rzecz, ale byc moze wlaczyles nie dopelniajac wszystkich warunkow. Zeby dzialalo - musisz plik htaccess.txt zamienic na .htaccess i wpisac tam odpowiednia sciezke.