PDA

Zobacz pełną wersję : Intro w joomla 1.7



rado85
12-01-2012, 20:45
Witam. Mam nadzieję, że piszę w dobry dziale.

Mam gotową stronę producent-muzyczny.pl Zrobione jest intro pod adresem producent-muzyczny.pl/intro. Wgrałem moduł splashr, żeby po pierwszym wejsciu na stronę użytkownik miał intro a następnie przechodizł do strony głównej. Wszystko było by pięknie gdyby nie to, że podczas odtwarzania intro, ładuje się równiez strona główna, a tam chciałbym żeby również grała muzyka i niestety 2 utwory grają w tym samym czasie... ( w tym momencie autoplay na stronei głównej wyłącyzłem)


potrzeba tutaj skryptu, lub modyfikacji splashR, lub jakiegos innego modułu/komponentu który cos takiego zrobi. Czty ktoś wie jak rozwiązać problem? Moze ktoś wie gdzie szukać takich skryptów? Prosze nie pisać żeby zrobic plik index.html z intro, bo wtedy przy kazym wciśnięciu home bedzie odtwarzała się animacja. tutaj właśnei trzeba zrobic takie coś, co pozwala splashR, żeby intro odtwarzało się np. 1 raz na sesję.


Pozdrawiam.

nikszal
12-01-2012, 21:14
potrzeba tutaj skryptu, lub modyfikacji splashR, lub jakiegos innego modułu/komponentu który cos takiego zrobi.

Spróbuj to zrobić bez jakichkolwiek przeróbek.

Utwórz w projektancie menu ukryte. W tym menu utwórz link identyczny jak link startowy, np Przegląd artykułów wyróżnionych i ten link w menu ukrytym zrób domyślnym (startowym). Moduł splashr przypisz tylko do tego linku w menu ukrytym. Powinno działać.

rado85
12-01-2012, 21:19
Wydaje siegenialne... :) zobacyzmy :)

Dzięki wielkie nikszal

nikszal
12-01-2012, 21:42
Działa?

rado85
12-01-2012, 23:16
Jutro znajdę trochę czasu na zastosowanie tej sztuczki. zastanawiam się co teraz będzie z SEO strony i tworzeniem mapy witryny :)