PDA

Zobacz pełną wersję : joomla i Fatal error: Class 'JConfig' not found in....



nmasikora
14-01-2012, 15:51
Witam,

Słuchajcie, podczas przenoszenia strony z serwera xampp na hosting domeny.pl coś poszło nie tak i strona się nie wczytuje. Wyskakuje błąd:
Fatal error: Class 'JConfig' not found in /home/nmasik02/domains/XXX/public_html/includes/framework.php on line 53
Szukałam w internecie podpowiedzi co z tym fantem zrobić i wszystkie wskazówki jakie znalazłam i zastosowałam na nic...
Napisze jeszcze, że zawartosc bazy danych z phpmyadmin eksportowalam do nowo utworzonej bazy danych na serwerze.
Dane w pliku configuration.html też zmieniłam.
Uprawnienia w plikach i folderach też pozmieniałam i nie pomogło Sad
Mimo to gdzieś popełniłam błąd.
Jest ktoś kto miał podobną sytuację lub jest w stanie mi pomóc?
Bardzo proszę i z góry dziękuję.

palyga007
14-01-2012, 15:55
przenoszenie z włączoną opcją zmiany wielkości liter w nazwach plików.

"Ot i cała historyja"

nikszal
14-01-2012, 15:56
Fatal error: Class 'JConfig' not found in /home/nmasik02/domains/XXX/public_html/includes/framework.php on line 53
.....
Mimo to gdzieś popełniłam błąd.

W nowej instalacji masz ten szablon?

nmasikora
14-01-2012, 16:01
tak dla 1.7

nikszal
14-01-2012, 16:09
Zainstaluj Akeeba Backup na serwerze loklanym i wykonaj kopię. Natępnie wrzuć archiwum jpa na serwer wirtualny oraz plik kickstart.php też ściągnięty ze strony Akeeba. Uruchom instalacje http://mojastrona.pl/kickstart.php W sumie tylko dwa pliki do przekopiowania i o wiele mniejsze ryzyko popełnienia blędu, o którym pisał @palyga007.

nmasikora
14-01-2012, 17:53
Faktycznie pliki kopiowałam nie wyłączając tej opcji, teraz na zdrowy rozum sama się zastanawiam czemu... Zwykłe nieprzeczytanie opcji zapewne!
Dzięki za wskazówki, mam nadzieję że teraz się uda ;)

---------- Post dodany o 17:53 ---------- Poprzedni post był o 16:24 ----------

Dzięki :) pomogło strona działa!!! JUPI :)