PDA

Zobacz pełną wersję : Publikacja artykułów na Facebooku



Gibon123
14-01-2012, 18:04
Witam
Mam problem, nie jest to problem z żadnym dodatkiem, ale może pomożecie mi go rozwiązać.
A konkretnie na stronie przy każdym artykule mam przycisk "lubię to". Kiedy się kliknie, to na facebooku automatycznie publikuje się ten artykuł, problem polega na tym, że przy linku wyskakuje wtedy byle jaki obrazek ze strony. Chciałbym, żeby pojawiał się tam obrazek tego konkretnego artykułu. Da się coś z tym zrobić?

max-301
18-01-2012, 14:30
ja używam Content - Community Share Buttons, (http://www.terra2m.com.pl/index.php/pobierz/joomla-1/dodatki/16-community-buttons.html).
Nie narzekam ale obsługuje jedynie Joomlowe artykuły, do K2 musiałem sobie dodać samodzielnie fragment w kodzie bo ten "fabryczny" coś mi się nie podobał. Ikony w artykułach joomli pokazują się z możliwością wyboru, także te jakie masz np. w stopce. Z K2 mimo że mam artykuł to nie widzę ikony ale to może moja "własnoręczna" modyfikacja była zbyt uboga :)

---------- Post dodany o 14:30 ---------- Poprzedni post był o 12:23 ----------


do K2 musiałem sobie dodać samodzielnie fragment w kodzie bo ten "fabryczny" coś mi się nie podobał, Wlaśnie zupdatowałem K2 i moje poprawki poszły :). Taki minus własnych modyfikacji że należy o nich pamiętać, co i gdzie się modyfikowało.

Gibon123
25-01-2012, 17:57
Kiepski ten dodatek, bo dodaje tez reklamę...

Ale poza tym chodzilo mi o co innego.
Jak klikne w artykule lubię to, to automatycznie mi to publikuje na facebooku, problem w tym, że wstawia się losowe zdjęcie, a ja chciałbym, żeby się wyswietlało np zdjęcie glówne tego artykułu.

Mam problem, bo na stronie mam linki obrazkowe do innych serwisów i właśnie ich obrazki mi sie wyświetlają na facebooku.

Gibon123
11-04-2012, 21:37
Ponawiam pytanie, poniewaz to jest dla mnie jednak problem. Ktoś zna jakies rozwiązanie?

Gibon123
30-08-2012, 10:19
Sory, że juz 3 post z rzędu, ale może teraz ktoś ma jakieś rozwiązanie?