PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd logowania do panelu administracyjnego



nemesis_dex
16-01-2012, 09:48
Witam wszystkich.

Dzisiaj z rana próbowałem zalogować się do panelu administracyjnego na stronie ale moim oczom ukazał się taki oto komunikat (J!1.5):


Podana przez Ciebie nazwa (login) lub hasło zawiera błąd. Proszę, spróbuj ponownie.

Error Loading ModulesMySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 1 ORDER BY position, ordering

MySQL działa jak należy, tym bardziej, że na tym samym serwerze posiadam jeszcze joomle 1.7 i tak jest wszystko OK. Szukałem trochę na necie ale raczej nic nie pomaga. Jeśli wiecie co może być problemem, proszę o wszelkie sugestie i porady.

PS. Logowanie od frontu też nie działa

nikszal
16-01-2012, 09:59
Login i/lub hasło jest do bani, albo miałeś niezapowiedzianych gości.

Przeczytaj Regulamin i podaj pozostałe informacje.

nemesis_dex
16-01-2012, 10:05
Login i hasło??? Tzn. mam rozumieć że wszystkie 4 osoby które maja problem z zalogowaniem, zapomniały hasła?? Co do gości to raczej mało prawdopodobne tym bardziej, że strona jest jedynie lokalna.

Jdwind
16-01-2012, 10:08
A gdzie, drogi debiutancie, raczyłeś napisać o tym, że strona stoi lokalnie? Czytałeś regulamin?

nemesis_dex
16-01-2012, 10:39
Temat zamknięty. Przekopiowałem pliki z nowej instalacji i wszystko wróciło do normy.