PDA

Zobacz pełną wersję : Ck Forms - załączniki nie dochodzą



ats2008
17-01-2012, 13:15
Witajcie.

Jak w temacie - stworzyłem formularz i załączniki do maili nie dochodzą. Gdzie mogę szukać przyczyny?

Strona była robiona w podkatalogu, potem ją przeniosłem do właściwego, więc to może mieć jakiś wpływ, ale sprawdziłem var $log_path i var $tmp_path - one są dobre.

W czym może być problem?

link tutaj (http://www.seydon.eu/en/contact/client-contact.html).

Z góry dzięki za podpowiedź.

kodhtml
19-01-2012, 18:19
Przed przeniesieniem formularz działał poprawnie? W jaki sposób przenosiłeś stronę?

ats2008
19-01-2012, 19:48
Witaj.

Tak działało wszystko ok. Zrobiłem to trochę na piechotę - przekopiowałem pliki i zaimportowałem bazę danych. Pisałem na jednym serwerze, teraz zostało to przeniesione na nazwę.pl.

Sama treść dochodzi poprawnie, nie ma problemu. Tylko wydaje mi się, że on nie zapisuje pliku tymczasowego, bo tak zgaduje działa ten skrypt - najpierw zapisuje w katalogu tymczasowym, a potem z niego wysyła.

Masz jakieś pomysły?

kodhtml
20-01-2012, 09:44
Sprawdź czy masz prawidłowo skonfigurowany katalog tymczasowy w formularzu (zakładka Advanced w oknie edycji formularza).

ats2008
20-01-2012, 17:30
Jesteś wielki - pomogło.

trzeba było ścieżkę poprawić.

Stawiam browar (szkoda, że nie ma możliwości dodawania rankingów...) i zamykam.

TC_2005
13-01-2014, 09:30
Jeśli można - ja otworzę...
Folder tmp mam aktywny, widoczny przez komponent, a jednak załączniki nie dochodzą od czasu przenosin :(
Przenosiłam stronę Akeebą, jeśli to coś zmienia.
Przy zapisywaniu zmienionych w CK ustawień przez ułamek sekundy widzę taki błąd, jak w załączniku: