PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z edycja artykułów



fabus
17-01-2012, 14:03
Witam serdecznie,

Mój problem polega na tym że nie mogę wejść do edycji artykułu. Po wybraniu z listy artykułu i próbie otworzenia go ładuje się strona która wygląda tak:
4922

Gdzie szukać problemu?

Pozdrawiam
Fabian

zwiastun
17-01-2012, 14:18
Przełącz w konfiguracji globalnej na zwykły edytor (bez edytora) i daj znać, jaki jest efekt. Co masz ustawione w konfiguracji TinyMCE w opcji Automatyczny wybór języka

fabus
19-01-2012, 08:15
Witam

Niestety efektów brak. Przełączyłęm w konfiguracji globalnej na "bez edytora", później wyłączyłem automatyczny wybór języka i tez nic.

Jakieś pomysły co dalej?

Spróbuje doinstalować inny edytor i na nim sprawdzić.

---------- Post dodany o 08:15 ---------- Poprzedni post był o 07:40 ----------

Doistalowałem Edytor JCE i po przełączeniu na niego ładuje sie pusta strona.

palyga007
19-01-2012, 08:19
To jest "świeża" strona?
Czy masz już tam jakieś komponenty zainstalowane?

kodhtml
19-01-2012, 18:01
I napisz jeszcze jaką masz wersję i hosting.

fabus
20-01-2012, 07:32
Wersja 1.5.24 hostowana na serwerach nazwa.pl
Instalacja nie jest świeża ma kilka dodatków (simple image gallery, attachments, edytor tinymce, edytor JCE, Akeeba backup)

Włączyłem tymczasowo wyświetlanie błędów i wyskoczyło mi takie coś:
Fatal error: Call to undefined method stdClass::onDisplay() in /home/klm/ftp/dps/libraries/joomla/html/editor.php on line 268

palyga007
20-01-2012, 08:16
Wejdź w dodatki i wyłączaj po kolei dodatki do edytora bo to jeden z nich jest winny.

fabus
20-01-2012, 10:46
Zaktualizowałem joomle do wersji 1.5.25 co nic nie dało, ale później jeszcze z ciekawości zakomentowałem linie 268 w pliku editor.php i ruszyło tylko muszę sprawdzić co teraz nie działa ;p

Gall Anonim
20-01-2012, 16:26
Wyłącz dodatek - załączniki jak /pisał @playga007/

Japtik
27-01-2012, 16:51
Witam,
Wczoraj zrobiłam coś co zajęło mi cały dzień ;) Na komputerach nie znam się wcale więc cieszyłam się niezmiernie gdy zakończyłam operację aktualizacji Joomla z 1.5.18 (chyba tak, bo nie pamiętam) do 1.5.25. Zgodnie z instrukcjami, które znalazłam tu na forum. Na dowód jaki to dla mnie "wysiłek" mogę powiedzieć, że pierwszy raz w życiu dowiedziałam się wczoraj do czego służy Backup :wstyd: No ale do rzeczy. Sukces, że mi nic się nie pomyliło przy robieniu tego został przyćmiony tym, ze nie mogę teraz zmienić treści artykułów. Znaczy się mogę otworzyć artykuł, mogę zmienić to co w nim napisane ale nie mogę zrobić SAVE. Nie wiem teraz sama czy może po prostu coś robie źle bo to inna wersja Joomla, czy też faktycznie podczas tego "przemeblowania" coś poszło nie tak.
Nie wyskakuje żeden komunikat, nic. Poprostu nie mogę zapisać zmiany w artykule. Czy reszta działa? - nie mam zielonego pojęca, nie umiem nic sprawdzić. W zasadzie to mnie tam interesuje tylko możliwość edycji artykułów ;P
Liczę na waszą pomoc w rozwiązaniu problemu.
Pozdrawiam