PDA

Zobacz pełną wersję : Przesuwny baner z szarym logo, kolorowym po najechaniu myszą



C80
17-01-2012, 14:30
Witam, szukam komponent który będzie wyświetlał przesuwające się obrazki (logo firm) ale w kolorze szarym. Po najechaniu kursorem obrazek z logiem sponsora zmieniałby barwę na tę oryginalną, kolorową. Sam obrazek powinien być linkiem do wskazanej przeze mnie strony.

Szukałem i znalazłem tylko takie które przsuwają i linkują do www, żaden nie potrafi jednak sprawić by obrazek zmieniał kolor po najechaniu na niego kursorem.

Podobnie do banera ze strony Pogoni Szczecin: http://www.pogonszczecin.pl (na samym dole strony).

Czy znacie może coś takiego?

Pozdrawiam

Gall Anonim
17-01-2012, 15:09
A. Jakoś nie widzę tego efektu na wskazanej stronie
B. Wystarczy odpowiednio moduł rotacji artykułów i odpowiednio skonfigurowany a w jednej kategorii artykuły zawierające tylko banery/obrazy których zachowanie jest odpowiednio zdefiniowane nawet za pomocą elementu do obsługi zdjęć standardowego edytora Joomla.
Nie będę się wdawał w szczegóły bo gonią mnie terminy - ale dostałeś wskazanie na kierunek.
pzdr

C80
17-01-2012, 16:15
Nie sprecyzowałem, na wskazanej stronie nie ma tylko zmiany koloru i tylko tego. Reszta odpowiada opisowi.

Wracając do pytania, zadałem pytanie o konkretną wtyczkę która spełni określone oczekiwania i którą można skąś ściągnąć, a nie o "wskazanie na kierunek".

Gall Anonim
17-01-2012, 16:23
która spełni określone oczekiwania i którą można skąś ściągnąć,
Ja osobiście pomimo znajomości wielu nie znam takiego rozwiązania ale skoro nie odpowiada ci odrobina wysiłku dla stworzenia dokładnie tego co oczekujesz to albo szukaj sobie w otchłani internetu mając nadzieję że ktoś zrobił coś co spełnia twoje indywidualne oczekiwania albo daj do działu zleceń.
Pzdr

Agness
03-02-2013, 15:32
szukam czegos dokladnie podobnego :)

ugly kid joe
03-02-2013, 15:58
hasło na dzisiaj 'gray scale hover effect'. slajdów jako gotowy moduł j! - gdzie można sobie implementować, albo gotowców do wykorzystania - na internecie w bród, chociażby tu

http://solemone.de/code/code-examples/demos-grayscale-hover-effect-with-html5-canvas-and-jquery/