PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcie w przeglądzie artykułów na głównej stronie dla każdego artykułu z osobna



paczek85
18-01-2012, 21:14
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jak wstawić na stronie powiedzmy małe zdjęcia dla kązdego artykułu z osobna inne zdjęcie. Byłby to przegląd artykułów na stronie głównej. Problem polega na tm że chciałbym tylko te zdjęcia na głównej stronie , ale w taki sposób , że po kliknięciu w przycisk więcej danego artykułu małe zdjęcie znika i nie ma go w treści całego artykułu. Mam nadzieje że wytłumaczyłem jakoś logicznie. Próbowałem to zrobić ale mi coś nie wychodzi.

Strona to www.juniorrozanki.pl . Teraz mam przegląd artykułów na stronei głównej ale nie wiem jak zrobić to co pisałem wyżej czyli po kliknięciu przycisku więcej , małe zdjęcie znika w treści artykułu.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

kodhtml
19-01-2012, 18:41
Nie wyświetlaj w widoku artykułu wprowadzenia.

paczek85
19-01-2012, 19:53
Nie wyświetlaj w widoku artykułu wprowadzenia.

To chyba nie jest odpowiedź na moje pytanie, ale dzięki

kodhtml
20-01-2012, 09:05
Jak nie jesteś pewien to najpierw sprawdź :) Przecież małe zdjęcia do artykułów masz umieszczone we wprowadzeniu (przed linią "czytaj więcej"). Klikając "więcej" pokazuje się cały artykuł (wprowadzenie + część właściwą). Jeżeli wyłączysz pokazywanie wprowadzenia w artykule to... odpowiedz sam. Jeżeli chcesz aby w artykule widoczny był tekst z wprowadzenia ale bez zdjęcia to... po prostu skopiuj sam tekst. Czy o to Ci chodziło?

paczek85
20-01-2012, 21:17
Przecież to banalne:) sorka za zasmiecanie. To było takie proste że aż trudne.