PDA

Zobacz pełną wersję : Usunięcie napisu u dołu strony: "Free joomla themes, cheap business web hosting."



qbeu
19-01-2012, 20:35
Witam!
Mam następujący problem z Joomlą 1.5.24. Zainstalowałem sobie templatkę Dark Eyes i u dołu jest następujący napis: "Free joomla themes, cheap business web hosting.". Szukam sposobu, abym mógł go usunąć. Szukałem już chyba wszędzie i nie mogę znaleźć. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuję.:)

palyga007
19-01-2012, 20:37
To za pewne cena korzystania z darmowego szablonu.
Pobierając go zgodziłeś się na te warunki. (tj wyświetlanie w stopce. )

ALEKSIEJ78
20-01-2012, 14:50
Eh, dla mnie jest to totalnie niezrozumiałe. Jeżeli ktoś z własnej woli udostępnia Tobie coś za darmo, to bądź na tyle uczciwy by tego nie usuwać. Jak chcesz to mogę Tobie dać to rozwiązanie bo i tak pewnie do tego dojdziesz. Tylko zanim o to mnie poprosisz lub gdy sam do tego dojdziesz proszę, przemyśl czy aby na pewno zachowasz się w porządku wobec osoby która za darmo pomogła Tobie wykonać pewien projekt oraz postaw się po stronie osoby która to udostępnia. Linki w stopce w takowych szablonach są niczym innym jak niepisaną umową sponsorską, która nie zapomnij Tobie również daje korzyści, a więc nie bądź samolubny i uszanuj jego wymagania.

Pozdrawiam