PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z publikowaniem artykułów.



wikol87
20-01-2012, 11:13
Klikam na dodaj artykuł i wyświetla mi się napis: "Infinite loop detected in JError" i nic po za tym. :zly:

ALEKSIEJ78
20-01-2012, 14:34
Gdy przenosisz stronę Joomla 1.7 z localhost i wyświetla Tobie się ten błąd to oznacza, że coś jest nie tak w pliku konfiguracyjnym configuration.php

Najpierw sprawdź czy te pozycję są odpowiednio wypełnione

public $dbtype = 'mysqli'; // jeżeli twój serwer nie obsługuje MySQLi zmieć na MySQL
public $host = '[nazwa serwera]';
public $user = '[użytkownik bazy danych]';
public $password = '[hasło]'; // może tutaj masz niepoprawne hasło
public $db = '';
public $dbprefix = '[prefix]';
public $log_path = '/logs';
public $tmp_path = '/tmp';

Aby dowiedzieć się dokładnie jaki jest to błąd edytuj /libraries/joomla/error/error.php

public static function throwError(&$exception)
{
static $thrown = false;

// If thrown is hit again, we've come back to JError in the middle of throwing another JError, so die!
if ($thrown) {
[B] // echo debug_print_backtrace();
jexit(JText::_('JLIB_ERROR_INFINITE_LOOP'));
}


usuń znaki // i dodaj tag < pre >


// echo debug_print_backtrace();

Wyjdzie Tobie:


print"<pre>";
echo debug_print_backtrace();
print"</pre>";

Teraz Joomla poda Tobie o jaki błąd chodzi i będziesz mógł to naprawić w configuration.php. Nie zapomnij by wyłączyć raportowanie błędów po tym jak poprawisz błąd.

wikol87
22-01-2012, 10:58
Dzięki za odpowiedź, ale dziwnym trafem nawet nie musiałem korzystać z twojej rozwiniętej odpowiedzi ponieważ jak wróciłem kilka godzin później i znowu zacząłem dodawać artykuły to wszystko działało jak należy. Dziwne są te błędy, już nie pierwszy raz coś w w tym stylu wyskakuje a po jakimś czasie wszystko wraca do porządku. Może ktoś wie jaka jest tego przyczyna.

Pozdrawiam:)

ALEKSIEJ78
22-01-2012, 14:16
Sprawdź na wszelki wypadek czy masz wszystko dobrze wpisane w configuration.php