PDA

Zobacz pełną wersję : Na zapleczu, po wejściu do konfiguracji nie działają zakładki i są błedy wyświetlania



Jejus
20-01-2012, 20:07
Jeśli ktoś mógłby mi doradzić co jest nie tak byłbym zobowiązany. I jeszcze jedno. Po wybraniu artykuły i opcje nie wyświetla się ładne wyskakujące okienko lecz odwiera się strona. w załączniu link do obrazka (http://ftp.nus.pl/problemzzapleczem.jpg). Z góry dziękuję.

Gall Anonim
20-01-2012, 20:30
hosting?


______________________________________________
Cześć @Robster - czasami coś mi się uda, tak jak ślepej kurze trafi się ziarno:spoko:
Swoją drogą odlecę jak to będzie home.pl - właśnie jeden z klientów w swoim sklepie utracił ponad dwieście artykułów - na szczęście to nie mój twór tylko kogoś tam parę lat temu /no i co prawda inny CMS ale i tak zadzwonił około 17.30 - ja akurat niedawno skończyłem dla niego inne zlecenie ale akurat (na szczęście) na innym serwerze.
Pzdr

Robster
20-01-2012, 20:31
Przydała by się nazwa hostingu. Mnie to wygląda na błędy w obsłudze ajax i JS, ewentualnie brak wszystkich plików J!

-------
Cześć @Gall Anonim, byłeś szybszy :D

Jejus
20-01-2012, 22:42
laohost.pl - pozostałe serwisy mam na 1.5 i chodzi i bucy. To jest moja pierwsza migracja na 1.7. Toćka w toćkę zgodnie z instrukcją jupgrade i nie wyszło. Robster - które to są pliki ajax i JS oraz J! z przyjemnością je dogram

Robster
20-01-2012, 22:50
A widzisz, nie napisałeś, że migrowałeś z jednej wersji na drugą, a to bardzo istotna sprawa. Musiałeś gdzieś się machnąć przy tym wszystkim. Nie łatwiej było zainstalować J!1.7 z czystej wersji, koniecznie musiałeś z 1.5 migrować?

Pewnie już to robiłeś, ale na Twoim miejscu jeszcze raz prześledziłbym wszystkie kroki migracji. Nie znam jakiegoś uniwersalnego sposobu diagnozy w takim wypadku, wiec to może być wszystko.

Jejus
20-01-2012, 22:52
JEZU !!! NIE UWIERZYCIE !!! Dałem prawo zapisu do configuration.php i problemy ustąpiły. Dzięki Robster i Gallu za zainteresowanie. Trochę to trwało ( gdzieś od 16-stej) ale jestem mądrzejszy. Pozdrawiam.

palyga007
20-01-2012, 22:57
Dałem prawo zapisu do configuration.ph

644 czy wyżej?

Robster
20-01-2012, 22:58
Mnie to tylko zastanawia, skąd takie wyświetlanie zakładki konfiguracji, skoro to wina samych uprawnień?

Jejus
21-01-2012, 10:40
644 i pytajcie dlaczego. Ot, było źle a potem dobrze - mnie wystarczy. Pozostał jeszcze jeden niuans. Przy wywoływaniu Opcji w artykułach nie wyskakuje mi śliczne okienko lecz ustawienia otwierają się jako normalna strona. I jeszcze jedno - nie działa przycisk grafika w edytorze artykułów (działa natomiast ikonka w formatowaniu nad tekstem). Da się bez tego żyć ale może ktoś wie co trzeba, żeby było :)

Jac
21-01-2012, 11:27
Ech te migracje, migracje...
Miesiąc temu migrowałem z Joomla! 1.0 + Fireboard poprzez Joomla! 1.5 + Kunena 1.5 do Joomla! 1.7 + Kunena 1.7 i wszystko działa pięknie z jednym wyjątkiem. Nie działają ikony zapisu/anulowania: w konfiguracji globalnej/artykułach/modułach. Jeszcze nie doszedłem, gdzie leży problem...

@Jejus, moim zdaniem @Robster dobrze sugeruje, to chyba coś z brakiem plików JS. Może po prostu biblioteka Mootools nie wczytuje się.