PDA

Zobacz pełną wersję : Akeeba Backup - problem z backupem.



waltb
23-01-2012, 22:41
Witam,

Chciałbym zrobic backup joomli poprzez Akeeba Backup, ale wywala mi nastepujacy blad:

AJAX Loading Error
HTTP Status: 0 (error)
Internal status: error
XHR ReadyState: 0
Raw server response:

Czy ktos wie moze dlaczego nie moge zrbic tego backupu?

zwiastun
23-01-2012, 23:33
Czytałem całą dokumentację Akeeba backup i nigdzie nie doczytałem, że działa w każdych warunkach, na każdym serwerze. I nie sądzę, ze Ty coś takiego przeczytałeś. Przeczytałeś natomiast coś, czego nie musisz w całości rozumieć, ale na pewno rozumiesz, że nie został załadowany AJAX (error), a potem jeszcze pojawiły się dwa kolejne "errory" i dwa stany co nieco dziwne '0' i brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Krótko mówiąc: kompletna klapa. Pozostaje Ci więc zawsze skuteczne wykonanie kopii ręcznie. Możesz jeszcze, czego nie uczyniłeś, uzupełnić swój post informacjami o serwerze, jego konfiguracji, może ktoś dostrzeże jakąś przyczynę.

Robster
23-01-2012, 23:59
To samo miałem na darmowym serwerze. Na niektórych działa, na innych czegoś brakuje i oto taki error się pojawia. Testowałem owego czasu 3 wersje AB i nic to nie dało, nie wiem jak z tą najnowszą jest.

nikszal
24-01-2012, 00:32
Pozostaje Ci więc zawsze skuteczne wykonanie kopii ręcznie.
Często wystarczy zaznaczyć opcję "Użyj IFRAME zamiast AJAX".

Gall Anonim
24-01-2012, 08:54
Problem pojawia się zależnie od hostingodawcy (o czym już napisano) i takoż od rozszerzeń zainstalowanych - propozycja (o ile rada @nikszal'a nie pomoże)- wyłącz na moment - komponenty które zostały doinstalowane (ale sobie zapisz które wyłączasz / jakbyś nie wiedział gdzie je wyłączyć - to tą operację wykonuje się w instalatorze po przejściu na zakładkę komponenty - "odhaczanie standardowo"), i sprawdź - jeżeli nie hula - to samo zrób z dodatkami ale tylko tymi które sam doinstalowałeś !!! - nie ruszaj żadnych innych!!! , w ostateczności to samo jako ostatni krok z modułami. No i zanotuj sobie co wyłączasz aby po wykonaniu kopii włączyć to co wyłączyłeś a nie coś innego - rób to etapami i próbuj wykonać kopię - to pozwoli (być może) znaleźć ci rozszerzenie które powoduje konflikt /może tak być i tak się zdarza, ale nie musi/.
Pzdr