PDA

Zobacz pełną wersję : Joomfish a nieprzetłumaczone artykuły



ALEKSIEJ78
25-01-2012, 02:16
Hej,

Generalnie przeszukałem dość sporo stron aby zdobyć informację i jedyne co znalazłem to informacje z przed paru lat, iż należy wykupić abonament na Joomfish by dostać to czego potrzebuje. A więc sprecyzuje o co mi chodzi i może naprowadzicie mnie na jakieś nowsze rozwiązanie lub może pomożecie mi samemu to skonfigurować.

Mam stronę dwujęzyczną tyle, że układ wersji polskiej różni się nieznacznie od wersji angielskiej. W jednym z moich działów w wersji polskiej posiadam z 5 artykułów natomiast w angielskiej tylko 1. Jak dobrze wiadomo w wersji angielskiej wyświetlają mi się artykuły nie przetłumaczone - w języku polskim, choć ich nie chce. Z tego co wyczytałem to jest plugin jakiś gdy się wykupi Silver Membership na Joomfish który ten problem rozwiązuje, lecz może znacie jakiś inny sposób ?

Pozdrawiam

---------- Post dodany o 02:16 ---------- Poprzedni post był o 01:03 ----------

Proszę o zamknięcie tematu już znalazłem odpowiedź. Gdyby ktoś kiedyś miał podobny problem to podaje link rozwiązujący ową kwestie:

http://www.joomfish.net/en/documentation/how-to/212-setup-your-site-to-use-different-information-per-language-with-core-joomfish