PDA

Zobacz pełną wersję : Kłopoty z instalacją Zoom Gallery.



kaszczor
11-12-2006, 22:05
Usiłuję zainstalować komponent Zoom Gallery, ale mam z tym bardzo poważne kłopoty. Stosuję się ściśle do instrukcji ze strony http://www.joomla.pl/pomoc/content/view/135/26/, ale nic mi z tego nie wychodzi. Przy próbie instalacji z pakietu instalacyjnego pojawia się komunikat: "Błąd programu rozpakowującego archiwum: "%s" Kod: "%s". Z kolei zaś przy próbie instalacji z katalogu na serwerze pojawia się komunikat: "Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/localhost/media/instaluj/) is not within the allowed path(s): (/home) in /home/m/g/g/mggal/www/administrator/components/com_installer/admin.installer.php on line 139".
O co tu chodzi i jak sobie z tym poradzić?
Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

kaszczor
11-12-2006, 23:03
Jakoś po wielu trudach udało mi się Zoom Gallery zainstalować. Jednak po wejściu do panelu administracyjnego galerii u góry pojawił się jakiś bardzo dziwny tekst.
"Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated - argument passed by value; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of [runtime function name](). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. However, future versions may not support this any longer. in /home/m/g/g/mggal/www/components/com_zoom/www/admin/catsmgr.php on line 223".
O co tu chodzi?