PDA

Zobacz pełną wersję : Strona startowa K2



max-301
25-01-2012, 11:00
Mam na stronie startowej ustawione artykuły z K2 z trzema kategoriami (pozycja menu typu Najnowsze artykuły od jednego lub więcej użytkowników lub jednej lub więcej kategorii
Jak zrobić aby było to sortowane po dacie niezależnie od kategorii. Obecnie jak dodam artykuł w kategorii nie będącej na pierwszym miejscu to nie jest on wyświetlany jako najnowszy. Muszę ręcznie od zaplecza przeciągnąć kategorię z nowym artykułem na samą górę.

4960


W opcjach mam albo pokazuję pierwszy artykuł a reszta to tylko tytuły lub pokazuję wszystkie artykuły (np. po dwa z każdej kategorii).
W opcji 2 znowu mam sortowanie w pierwszej kolejności po kategorii a potem dopiero po dacie.
Jak to ustawić aby pokazywane było np. 5 najnowszych artykułów niezależnie od kategorii do jakiej należą.?

suchy25
25-01-2012, 12:56
Może spróbuj ustawić "Typ pozycji menu: Kategorie". W "opcjach podstawowych" zaznacz kategorie, które chcesz aby były wyświetlane. Pozostaje tylko ustawienie "Kolejność artykułów: najpierw najnowsze".

Co do wyświetlania 5 artykułów to ustawiasz to w "Ustawienia wyglądu, gdy wybrano wiele kategorii".

max-301
25-01-2012, 13:11
O tym nie pomyślałem.
Prawie dobrze ale nie zmienia się wielkość obrazów.
Niezależnie co wybiorę w "Rozmiar ilustracji w artykułach" obraz zawsze mam taki jak ustawiony w artykule.
Kiedy ustawię np. 2 kolumny i obrazy nachodzą na siebie