PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi 2 - problem z ogłoszeniami



wiewior
25-01-2012, 12:32
Witam
Mam taki problem z modułem sobi 2. Otóż do czasubyło wszystko OK, lecz niestety ze 2-3 dni mam problem ponieważ ogłoszenia które miałem na stronie zniknęły. Tak jakby mi zrestartowało wszystko, cała strona z ogłoszeniami jest taka jak była na początku i nic nie mogę nawet na niej zmienić. Ogłoszenia w panelu sobi jednak widnieją i nie mogę ich jeszcze raz dodać.

Co mam robić?

Jeśli to ważne to www.adoptujsobiedziadkow.pl

Pozdrawiam

naszemiasto
25-01-2012, 12:43
do ogłoszeń wykorzystujesz z tego co widzę komponent AdsManager, nie Sobi2...

wiewior
25-01-2012, 12:46
Mam zainstalowany jeszcze adsManager ale później doinstalowałem sobi i na nim działałem. Do tej pory było wszystko OK. Zaraz usue ads managera i zobaczymy. Jeśli chodzi o "Menu użytkownika" to ono współgra z sobi. :)

naszemiasto
25-01-2012, 12:50
Zmień linkowanie w menu witryny- zamiast do Ads Managera daj do Sobi2

wiewior
25-01-2012, 12:55
Dobra widzę że ja namieszałem ale musze z góry przeprosić bo jestem po pracy i nieprzespanej nocy. Także jeszcze raz ;( Faktycznie działam na ads manager :P Teraz zauważyłem mój błąd. Wszystko jest to samo co napisałem tylko nie sobi a ads manager. Przepraszam za moje rozproszenie.... Ogłoszenia po czasie same się "kończą" w ads??

naszemiasto
25-01-2012, 12:58
widzę że tam w ogóle namieszane masz. W menu usera dodaj ogłoszenie prowadzi do Sobi2, reszta linków do AdsManagera.... może posprawdzaj gdzie dokładnie masz te ogłoszenia i popraw wszystkie linki. Ogłoszenia w AdsManager sam ustalasz kiedy wygasają. Mogą w ogóle nie wygasać