PDA

Zobacz pełną wersję : artykuly



Mefior
12-12-2006, 00:38
Witam!Jestem poczatkujacym uzytkownikiem jooml`a.chcialbym zapytacz czy mozliwe jest aby napisany artykul wyswietlany byl odrazu jak 'tekst glowny ' artykulu czyli bez tesktu 'wprowadzajacego' czy da sie to jakos obejsc.Czy zawsze trzeba pisac teskt wprowadzajacy?

zwiastun
12-12-2006, 00:42
Ale my tutaj nie zajmujemy się pieszczotami. To że jesteś początkujący, nie zwalnia Cię od klikania np. w ikonę Pomoc, a nawet zobowiązuje.
A na pewno nie uprawnia do usprawiedliwiania się na forum, że nie wiesz, boś nie doczytał.
Zapraszamy, jak poczytasz przynajmniej to, co masz w podręcznej pomocy!

Mefior
12-12-2006, 01:06
Troche sobie poslodziles!Nie mam ochoty na takie pieszczoty!pomoc przeczytalem.moze wyrazilem sie zbyt nieprecyzyjnie choidz mi o to zeby tekst wprowadzajacy byl wyswietlany w formie opcjonalnego.zaznaczylem parametr ukryj-wprowadzenie i pojawia sie przycisk czytaj calosc.pytam czy istnieje mozliwosc aby od razu byl widoczny tekst opcjonalny bez klikania w ten przycisk

Rybik
12-12-2006, 06:24
Opcjonalny to znaczy ze jak nie chcesz miec przycisku oraz czesci "czytaj dalej" to wypelniasz tylko tekst glowny, jezeli chcesz miec artykul rozwijalny ale bez przycisku, to w konfiguracji witryny albo w parametrach bloga ustaw brak przycisku czytaj dalej a za to daj tytuly odsylaczami do calosci.