PDA

Zobacz pełną wersję : Aktywna lista wyboru select w edytorze atrykulu dla admina



coliberek1
26-01-2012, 16:34
Witam,

staram się wykonać coś na kształt statusu autora danej podstrony w Joomla. Polegałoby to na tym, że jest kilku autorów, którzy mają swoje podstrony.

Na tych podstronach powinni mieć jakiś najprostrzy z prostych sposób mozliwości informowania czy aktualnie jest dostępny, niedostępny lub zajęty.

Obmyśliłam plan, że można by było zrobić select list, w której te trzy opcje miałyby swoją klasę.

Zaznaczona wartość miałaby klasę inną niż pozostałe i byłaby widoczna, a te niewybrane byly by niewidoczne.

Np w edytorze FCK bardzo fajnie tworzy się taką listę opcji select, ale po wstawieniu jej do edytora nie można już jej edytować. Nie mozna jej nawet kliknąć.

Czy jest jakiś sposób na to , żeby taka lista mogła potem podlegać ponownej edycji w edytorze?

coliberek1
29-01-2012, 17:17
Jednak porzuciłam ten pomysł i całość przeniosłam do SOBI2, w którym zrobiłam pole wyboru symulujace takie statusy. Po zalogowaniu user może edytować swój wpis - zmieniając "status" dostępny, niedostępny lub zajęty.