PDA

Zobacz pełną wersję : Konfiguracja Joomla



raddim
12-12-2006, 08:44
Witam wszystkich
jestem nowym użytkownikiem Joomla i mam taki mały problem z jej konfiguracją na serwerze ,strona jest już zrobiona i wrzucona na serwer ovh niestety nie można jej otworzyć ponieważ wyskakuje jakiś błąd wszystko wydaje się być skonfigurowane (chyba że coś pominołem) to moja pierwsza taka konfiguracja więc możliwe że coś źle wpisałem mam pełne dane do swojego serwera ale mimo to nie działa więc jeśli ktoś miał już doczynienia z konfiguracją stronki na serwerach ovh proszę o pomoc najlepiej napisać wszystko co trzeba wpisać bo może coś źle zrobiłem :)
PS: stronke ma joomla robiłem przy pomocy serwera krasnal .

Rybik
12-12-2006, 14:23
strona jest już zrobiona i wrzucona na serwer ovh niestety nie można jej otworzyć ponieważ wyskakuje jakiś błąd wszystko wydaje się być skonfigurowane (chyba że coś pominołem) to moja pierwsza taka konfiguracja więc możliwe że coś źle wpisałem mam pełne dane do swojego serwera ale mimo to nie działa więc jeśli ktoś miał już doczynienia z konfiguracją stronki na serwerach ovh proszę o pomoc najlepiej napisać wszystko co trzeba wpisać bo może coś źle zrobiłem

same konkrety, brawo, az sie chce pomagac

raddim
12-12-2006, 14:30
chodzi mi o to jak skonfigurować stronkę po wgraniu ją na serwer tu możecie sprawdzić jakie to błędy : www.czarne-smoki.info

compu.pl
22-12-2006, 20:37
chodzi mi o to jak skonfigurować stronkę po wgraniu ją na serwer tu możecie sprawdzić jakie to błędy : www.czarne-smoki.info (http://www.czarne-smoki.info)

Coś z bazą , brak dostępu.:)