PDA

Zobacz pełną wersję : Multithumb miniatura na stronie głównej.



ogniomistrz
27-01-2012, 17:39
Witam
Nie wiem jak ustawić multithumb_3.0.RC4 żeby zdjecie na stronie głównej nie było miniaturką tylko dużym zdjęciem w poprzedniej wersji Joomla 1.5 miałem multithumb_2.5.0.3 i tam mam wszystko ustawione i działa poprawnie. W starej wersji jak ustawiłem w Blog thuumb parameters>
Thumbnails for blogs Włącz na na nastepujące blogi TYLKO a poniżej zaznaczałem które

Thumbnails for blogs, tak w nowej wersji wydaje mi się że to nie działa i zamiast listy rozwijanej jest tylko małe okienko do wpisywania. A w wersji joomla 1.7 potrzebuję pomocy jak ten problem rozwiązać strona jeszcze w przebudowie (http://www.osphopowo.pl/jupgrade/)
.
4973

ogniomistrz
29-01-2012, 16:03
A może mi ktoś tyko powie czy używa tego multithumba w joomla 1.7 i czy działa?

marian_mk
29-01-2012, 18:39
Polecam do tych zastosowań dodatek mavikthumbnails , w którym masz mozliwość decyzji czy obróbce maja byc poddane wszystkie pliki graficzne , czy tylko te którym wpiszesz okreslona klase (nazwe klasy sam ustalasz w dodatku) . Ponadto dodatek ten umozliwia zdefiniowanie rozmiarów miniatur oddzielnie dla artykułu i blogu (dodatkowo w blogu mozna ustawić typ linkowania dla obrazka - albo do powiekdzenia w shadowbox , albo jako link do artykułu)

Dodatek działał bez zastrzeżeń we wszystkich wersjach Joomla 1.7 , w Joomla 2.5 jeszcze nie testowałem