PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca Gallery Plugin



Tor_
28-01-2012, 23:21
Witam wszystkich

Dlaczego te plugin nie działa w stworzonym mod_custom .Zamiast miniaturki zdjęcia widać kod:blink:.Jak to "naprawić".W treści chodzi tak jak powinien .Ale wpakowany do modułu lipa.Czy można sobie z tym sensownie poradzić

Pozdrawiam Adam

a_m
29-01-2012, 12:07
użyj tego (http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/embed-a-include/6713); a moduł phoca gallery nie wystarczy?

Tor_
29-01-2012, 13:30
Sprawdziłem sprawę u żródła .Na forum phoca.Znalazłem odpowiedz na identyczne pytanie której udzielił sam twórca Jan.Plug został pomyślany tak aby działał tylko w "kontencie" Żeby to obejść trzeba poszukać dodatkowego rozszerzenia które włączy jego dzianie również na moduły coś takiego jak zasugerowałeś.Moduł phoca pokazuje ("przekierowuje" do całej galerii ).A w moim przypadku zależało mi na tym aby otworzył miniaturę zdjęcia w nowym modalnym oknie bez zmiany strony.Zdecydowałem się na mod_sigplus .Rozwiązał mój problem.Dziękuję za odpowiedz

a_m
29-01-2012, 14:20
dobrze, że problem rozwiązany, jednak co do modułu phoca, nie jest tak do końca; w ustawieniach możesz sobie wybrać do czego ma łączyć miniatura

Tor_
29-01-2012, 15:25
4987
Zgadza się i wtedy działa :) .Ale sam zrobiłem sobie pod górkę .W tworzonym serwisie umieszczałem zdjęcia w artykułach z wykorzystaniem pluginu phoca.Ale nie ma żadnej zakładki galeria .A bez stworzenia takiego odnośnika modal box nie działa w zdjęciach wywołanych w artykułach tym że pluginem phoca.O czym również dowiedziałem się na forum phoca.Więc wymyśliłem sobie że stworzę menu odnośnik do do tej galerii obojętnie gdzie i dam opcję "specjal" .Wszystko pięknie modal boxy zaczeły działać po najechaniu na miniaturki .Ale wracając do kochanego moduł phoca gallery .Tutaj aby zobaczyć zdjęcia których miniaturki ładnie się pojawiają w module wyskakuje komunikat zaloguj się :)(po zalogowaniu działa) he he .Czyli mój kochany odnośnik "specjal" Nie wiem jak inaczej stworzyć menu do tej galerii żeby nigdzie nie było go widać.
Dziękuję za odpowiedz

a_m
29-01-2012, 15:36
stwórz nowe menu, którego nie publikuj w module