PDA

Zobacz pełną wersję : Akeeba Backup



pietraz
30-01-2012, 16:55
Bardzo proszę o pomoc mam taki problem, ze robiłem backup-y strony i nie wiem jak przywrócić stronę. Wiem że jest strona główna ale nie umiem perfekcyjnie angielskiego. Jakby ktoś mógł mi łopatologiczni to wyjaśnić.
Mam jeszcze jeden problem... Jak chce coś wysłać na serwer FTP wyświetla mi się Błąd krytyczny transferu pliku NIE JEST TO PROBLEM OD STRONY DOSTAWCY FTP. Myślę że jest to coś z chmod-ami lub prawami do plików ale nie jestem pewien.
Bardzo proszę o pomoc....

---------- Post dodany o 16:55 ---------- Poprzedni post był o 15:54 ----------

Wiem już co i jak z Akkebabackup ale prosze pomóźcie z

Jak chce coś wysłać na serwer FTP wyświetla mi się Błąd krytyczny transferu pliku NIE JEST TO PROBLEM OD STRONY DOSTAWCY FTP. Myślę że jest to coś z chmod-ami lub prawami do plików ale nie jestem pewien.
Bardzo prosze o pomoc

rajfur
30-01-2012, 17:38
Sprawdź czy nie masz wyczerpanej przestrzeni dyskowej na koncie. Może narobiłeś tych kopi wiele :)

pietraz
30-01-2012, 17:49
Jak mam to sprawdzić ??

---------- Post dodany o 17:49 ---------- Poprzedni post był o 17:47 ----------

Niestety ale jak usunąłem wiekszosć backupów to nic nie dało :( pomocy bardzo proszę. :-/ nie daję sobie z tym rady.

rajfur
30-01-2012, 19:24
Jeśli masz dostęp do panelu administracyjnego to powinieneś mieć tam możliwość zorientowania się co do wykorzystania przestrzeni, ile jeszcze masz jeszcze po prostu miejsca.