PDA

Zobacz pełną wersję : Adsmanager - przedzielenie strony



skrzypek1364
31-01-2012, 09:03
Witam, Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać.

Mianowicie, mam zainstalowany komponent ADSMANAGER. Znajomy zrobił możliwość wyświetlania ogłoszeń według fieldów. Czyli mogę wyświetlać np ogłoszenia które mają zaznaczone w field_1 "TAK". Niby nic niezwykłego, ale pokazuje ogłoszenia np ze 100 kategorii które mają właśnie zaznaczone field_1 na "TAK". Jak wiadomo w adsmanager nie da się skopiować linku po użyciu opcji szukaj. Link zawsze jest ten sam. A chciałem żeby pod jednym przyciskiem była możliwość wyświetlenia odpowiednich ogłoszeń z wszystkich kategorii.

I tutaj wszystko działa, jednak problem pojawia się dalej, mianowicie po zrobieniu tego, wszystkie ogłoszenia wyświetlają się na jednej stronie. Nie przeszkadzało mi to dopóki miałem tylko kilkadziesiąt ogłoszeń. Teraz jednak przewijanie 100 ogłoszeń na jednej stronie jest uciążliwe. A wiadomo, jak dojdzie kolejne 100 ? to nie będzie miało to sensu. Chciałbym, żeby ktoś mi pomógł rozwiązać ten problem, czyli zrobić przedzielenie strony (pagination) tak jak ma to miejsce w przypadku wyszukiwania poprzez moduł search. Wtedy ustawiam sobie że co 50 ogłoszeń jest przedzielenie strony.

Wiem, że nie opisałem tego w 100 %, ale może ktoś wie o co mi chodzi? Jeśli tak i jest w stanie jakkolwiek pomóc to proszę o odpowiedź. Prześlę wtedy adres stronki itp. Obiecuję się odwdzięczyć.

Pozdrawiam