PDA

Zobacz pełną wersję : Uklad artykulow na stronie glownej szablonu beez2



arky
31-01-2012, 12:07
Mam problem z ustawieniem artykulow jeden pod drugim, standarowo jeden jest poziomo pozostale w kolumnach, jak to zmienic?

zwiastun
31-01-2012, 12:12
Tak samo, jak w każdym innym - w konfiguracji pozycji menu.

arky
31-01-2012, 12:37
moglbys cos wiecej mnie nakierowac bo menu dla mnie to np. main menu, a mnie interesuje uklad artykulow... duzo sie pozmienialo w wersji 1.7.3 i nie moge sie odnalezc... dzieki z gory

zwiastun
31-01-2012, 13:35
Ja nie rozumiem,co to znaczy, ze dla Ciebie menu to "main menu". W tej mierze nic się nie pozmieniało od narodzin Joomla! Ustawienia pozycji menu typu przegląd artykułów (inaczej blog) były takie same jeszcze w czasach M*mbo.

arky
31-01-2012, 13:59
no widzisz jestes znawca a ja poczatkujacym i dla mnie menu to menu a MODUL TO MODUL i jesli modul wyswietla artykly to szukam sposobu konfiguracji modulu a nie menu.
jesli mozesz to pokieruj mnie troszke prosciej. dzieki!

zwiastun
31-01-2012, 14:08
Nie opowiadaj bzdur. Moduł to moduł, menu to menu. W konfiguracji modułów menu nie konfiguruje się pozycji menu. Jeśli nie wiesz, co to jest pozycja menu i gdzie się je konfiguruje, to odsyłam Cię do poradników dla początkujących lub pomocy podręcznej. We wszystkich (a tylko tych, które wyszły spod mojej klawiatury, jest na stronach joomla.pl co najmniej 8) znajdziesz wyjaśnienia, co to takiego pozycje menu i gdzie się je konfiguruje.

wini74
31-01-2012, 14:12
w Panelu Administratora PA wchodzisz w Menu => Main Menu => klikasz home i ustawiasz po prawej stronie il art oraz kolumny 1

arky
31-01-2012, 17:20
ok widze, ze kazdy tylko gdzies odsyla, to po co te forum? ciezko napisac kliknij menu-artykuly-costam-costam... jakbym mial czas na studiowanie jakis poradnikow to bym glowy nie zawracal, a tu na forum kazdy oczekuje szybkiej i zwiezlej odpowiedzi...

---------- Post dodany o 17:20 ---------- Poprzedni post był o 14:20 ----------


w Panelu Administratora PA wchodzisz w Menu => Main Menu => klikasz home i ustawiasz po prawej stronie il art oraz kolumny 1

No i prosze :), mozna? można! - a ja bladzilem, dziekuje :)