PDA

Zobacz pełną wersję : Rozjechana st. główna (komponent K2)



iopi
31-01-2012, 12:47
tworze demo strony, z użyciem K2 (artykuły,kategorie) nie wiem co mi powoduje rozjechanie się na stronie głownej lita artykułów z wybranych kategori, nie wyświetla się zaraz u góry a ciut niżej za nic nie moge tego zbadać co powoduje taki rozjazd badam firebug link do stronki http://www.ksawerow.info
thx za pomoc

Bazyl
31-01-2012, 13:01
A to skąd się wzięło w dużej ilości?




<div style="width:100.0%;" class="latestItemsContainer">

<!-- Start Items list -->

<div class="latestItemList">
</div>

<!-- End Item list -->

</div>

iopi
31-01-2012, 13:03
bazyl
a jak poprawnie to powinno być ?

thx

Bazyl
31-01-2012, 13:13
Błąd w szablonie? Nie wiem...

iopi
31-01-2012, 18:21
bazyl


Ja też, pogubiłem się, możesz napisać czym spradzać css ja jak pisaelm wcześniej firebug.
Ale w tym wypadku przy dynamice nie koniecznie sie to sprawdza, bo cały czas mi się wszystko zmienia...
to co wczesniej napisałeś w zasadzie odnalazłem, powoduje to jakaś opcja włączonego modułu kwestia dojscia do tego jeszcze.
Pierwotnie przeglad artykułów z wybranych kategori za pomocą komponentu w joomli content view bodjże działał prawidłowo, tą samą opcje zrobiłem w K2 i tak właśnie mi się rozjechało(mam nadzieje że rozumiesz o czym pisze)

---------- Post dodany o 18:21 ---------- Poprzedni post był o 13:18 ----------

okazał ośe to komponent K2 rozjeżdał, a dokładnie zaznaczona opcja pokaż tytuły kategori. menu strona startowa najnowesze art. jednego lub wielu uzytkowników lub kategorie. Tam jest opcja pokaż tytyuły kategori. Po właczeniu tej opcji w tym menu na głownej sie rozjechało