PDA

Zobacz pełną wersję : Dodawanie nowego użytkownika



keey
31-01-2012, 12:48
Cześć, w pierwszym poście pragnę się serdecznie z Wami przywitać i od razu o pomoc prosić. Bawię się kilka tygodni w stawianie portalu i niby wszystko śmiga ale... zachciało mi się umieścić mapę z kontaktami. Przy tej okazji wyszedł problem z dodawaniem nowego użytkownika:
Table 'keey_jos1.jos_user_notes' doesn't exist SQL=SELECT n.user_id, COUNT(n.id) As note_count FROM jos_user_notes AS n WHERE n.user_id IN (42,44) AND n.state >= 0 GROUP BY n.user_id .
I tutaj mam problem jak to rozwiązać?
Ideałem byłoby mieć mapkę z możliwością dodawania znacznika miejscowości i imienia bądź nick'a bezpośrednio oglądając mapę. Próbowałem z contactmap i z phocamap. Mapa się ładnie wyświetla ale pokazuje tylko dodanych od zaplecza witryny użytkowników (kontakty-wizytówki). Korzystam jednocześnie z K2. Czyli na zakończenie jak zrobić mapę z imieniem i miejscowością, dodawanymi bez konieczności rejestracji. dzięki z góry za pomoc i wyrozumiałość. Pozdrawiam.


PS. Przepraszam ale z rozpędu wpisałem temat w J 1.5, a ja pracuję na J 1.7.

kodhtml
01-02-2012, 09:16
Zrób kopię, zaktualizuj do 2.5 i przejdź do Rozszerzenia->Instalacje->zakładka Baza danych -> Napraw.

keey
01-02-2012, 09:25
Zostałeś moim guru :) Bardzo dziękuję.