PDA

Zobacz pełną wersję : VM problem ze zdjęciami produktów gdy jest ustawiony produkt rodzic i produkt dziecko



bapraster
31-01-2012, 18:02
Witam! Dawno nie narzekałem więc teraz proszę o pomoc.

Problem polega na tym, ze gdy mam skonfigurowany produkt rodzic to pod głównym zdjęciem widzę wszystkie dodatkowe miniaturki po ich kliknięciu zdjęcia ładują się w głównym oknie i wszystko działa jak należy natomiast gdy wybieram wariant kolorystyczny (produkt potomny) ładuje się nowa strona z produktem w wybranym kolorze ale miniaturki wtedy wyświetlają się niepoprawnie tzn wyświetla się 2 razy ta sama miniaturka zastępując miniaturkę w jednym z dostępnych kolorów.

http://phoenixbeauty.ie/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&Itemid=55&category_id=9&product_id=525

to przykładowy produkt w którym dostępne są 3 warianty kolorystyczne. Po wybraniu jednego z nich przykładowo fioletowy po chwili w głównym oknie ładuje się nowe zdjęcie z fioletowymi kolczykami a poniżej widać teraz 2 miniaturki w kolorze fioletowym i jedną w innym kolorze co sprawia, ze jeden wariant jest niewidoczny. Identycznie dzieje się z kolorem różowym, natomiast z kolorem niebieskim który jest pierwszy w kolejności.
Ta sytuacja powtarza się przy każdym produkcie który ma produkt rodzic.

Proszę o pomoc gdyż nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić i gdzie szukać rozwiązania.

kodhtml
01-02-2012, 09:35
Masz aktualną wersję VM?

bapraster
06-02-2012, 13:34
mam 1.19

bapraster
07-02-2012, 14:51
no to jak towarzysze pomożecie?

Jdwind
07-02-2012, 18:35
Oj, nie tutaj miała iść odpowiedź :)

bapraster
08-02-2012, 13:20
No właśnie!
Radosny okrzyk: POMOŻEMY!!!
potem gromkie brawa
no i na końcu ktoś by mógł się zgłosić kto wie gdzie leży problem i dać mi przynajmniej jakąś wskazówkę.

kodhtml
09-02-2012, 11:32
Wyczuwam w Twojej wypowiedzi ton roszczeniowy.
Z tego co widzę używasz dodatkowego rozszerzenia do pokazywania grafik i zapewne w jego czy konfiguracji działaniu tkwi problem - oto wskazówka.